XIII
GMINNY KONKURS MUZYCZNY
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W środę 17 maja 2017 w Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku po raz trzynasty odbył się Gminny Konkurs Muzyczny Języka Angielskiego. Jak co roku do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne z gminy Czarny Dunajec. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentowanie angielskich utworów muzycznych w jednej z dwóch kategorii: występ solowy lub w grupie muzycznej.
Głównym cele było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami w całej gminie.
Organizatorem konkursu była Monika Kalarus.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne
I miejsce:
- Grupa z Cichego nr 1 w składzie: Aleksandra Skubisz i Natalia Miętus
II miejsce ex aequo:
- Grupa z Piekielnika w składzie: Daria Król i Justyna Moniak
- Grupa z Cichego nr 2 w składzie: Weronika Gąsienica-Samek i Dominika Szymusiak
III miejsce ex aequo:
- Grupa z Cichego nr 2 w składzie: Monika Basiorka i Monika Szymusiak
- Grupa z Cichego nr 1 w składzie: Oliwia Gut i Natalia Bednarz
Soliści
I miejsce: ex aequo Julia Leszcz z Czarnego Dunajca i Zuzanna Gogolak z Czarnego Dunajca
II miejsce: ex aequo Kinga Chramiec z Cichego nr 1 i Kinga Barnaś z Piekielnika
III miejsce: ex aequo Szymon Molek z Załucznego i Izabela Zięba z Cichego nr 2
Wyróżnienia:
Julia Barnaś z Piekielnika
Tomasz Opyd z Piekielnika
Agata Wesołowska z Piekielnika
Natalia Kwak z Ratułowa
Monika Bukowska z Czarnego Dunajca
Wyniki konkursu Szkoły Podstawowej:
Kategoria klas I-III
Grupy wokalne:
I miejsce:
- Grupa z Czerwiennego w składzie: Zuzanna Kręcka, Martyna Dziedzic, Alicja Jarosz
II miejsce ex aequo:
- Grupa z Piekielnika w składzie Magdalena Barnaś i Karolina Stafira
- Grupa z Podszkla w składzie: Natalia Gut, Lidia Mleczek, Tomasz Kościelniak
III miejsce ex aequo:
- Grupa z Piekielnika w składzie: Sabina Szymala i Kinga Basisty
- Grupa z Piekielnika w składzie Patrycja Madziar i Basia Buroń
Soliści:
I miejsce: Edyta Limanówka z Czarnego Dunajca
II miejsce: Marta Limanówka z Czarnego Dunajca
III miejsce: Julia Małysa z Piekielnika
Kategoria klas IV-VI
Grupy wokalne:
I miejsce ex aequo:
- Grupa z Cichego w składzie: Julia Leja, Oliwia Knapczyk, Maja Haberny
II miejsce ex aequo:
- Grupa z Podszkla w składzie: Martyna Hosaniak, Oliwia Spiszak, Natalia Hosaniak, Klaudia Król, Kamila Spytkowska
III miejsce ex aequo:
- Grupa z Czerwiennego w składzie: Victoria Rutkowska, Gabriela Mazurska, Mariola Borowicz
- Grupa z Piekielnika w składzie: Martyna Karlak, Weronika Szczepaniec
- Grupa z Cichego nr 1 w składzie: Martyna Miętus, Ela Leja
Soliści:
I miejsce ex aequo:
- Anastazja Nalepa z Cichego nr 1
- Alicja Mierzwa z Piekielnika
II miejsce ex aequo:
- Mieszko Winiarski z Chochołowa
- Adrian Migacz z Cichego nr 1
III miejsce ex aequo:
- Martyna Łosiniecka z Cichego nr 1
- Natalia Hosaniak z Podszkla
Wyróżnienie:
- Julia Putlak z Podszkla
- Natalia Rabiańska ze Starego Bystrego
- Oliwia Obrochta ze Starego Bystrego
Głównym cele było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami w całej gminie.
Organizatorem konkursu była Monika Kalarus.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne
I miejsce:
- Grupa z Cichego nr 1 w składzie: Aleksandra Skubisz i Natalia Miętus
II miejsce ex aequo:
- Grupa z Piekielnika w składzie: Daria Król i Justyna Moniak
- Grupa z Cichego nr 2 w składzie: Weronika Gąsienica-Samek i Dominika Szymusiak
III miejsce ex aequo:
- Grupa z Cichego nr 2 w składzie: Monika Basiorka i Monika Szymusiak
- Grupa z Cichego nr 1 w składzie: Oliwia Gut i Natalia Bednarz
Soliści
I miejsce: ex aequo Julia Leszcz z Czarnego Dunajca i Zuzanna Gogolak z Czarnego Dunajca
II miejsce: ex aequo Kinga Chramiec z Cichego nr 1 i Kinga Barnaś z Piekielnika
III miejsce: ex aequo Szymon Molek z Załucznego i Izabela Zięba z Cichego nr 2
Wyróżnienia:
Julia Barnaś z Piekielnika
Tomasz Opyd z Piekielnika
Agata Wesołowska z Piekielnika
Natalia Kwak z Ratułowa
Monika Bukowska z Czarnego Dunajca
Wyniki konkursu Szkoły Podstawowej:
Kategoria klas I-III
Grupy wokalne:
I miejsce:
- Grupa z Czerwiennego w składzie: Zuzanna Kręcka, Martyna Dziedzic, Alicja Jarosz
II miejsce ex aequo:
- Grupa z Piekielnika w składzie Magdalena Barnaś i Karolina Stafira
- Grupa z Podszkla w składzie: Natalia Gut, Lidia Mleczek, Tomasz Kościelniak
III miejsce ex aequo:
- Grupa z Piekielnika w składzie: Sabina Szymala i Kinga Basisty
- Grupa z Piekielnika w składzie Patrycja Madziar i Basia Buroń
Soliści:
I miejsce: Edyta Limanówka z Czarnego Dunajca
II miejsce: Marta Limanówka z Czarnego Dunajca
III miejsce: Julia Małysa z Piekielnika
Kategoria klas IV-VI
Grupy wokalne:
I miejsce ex aequo:
- Grupa z Cichego w składzie: Julia Leja, Oliwia Knapczyk, Maja Haberny
II miejsce ex aequo:
- Grupa z Podszkla w składzie: Martyna Hosaniak, Oliwia Spiszak, Natalia Hosaniak, Klaudia Król, Kamila Spytkowska
III miejsce ex aequo:
- Grupa z Czerwiennego w składzie: Victoria Rutkowska, Gabriela Mazurska, Mariola Borowicz
- Grupa z Piekielnika w składzie: Martyna Karlak, Weronika Szczepaniec
- Grupa z Cichego nr 1 w składzie: Martyna Miętus, Ela Leja
Soliści:
I miejsce ex aequo:
- Anastazja Nalepa z Cichego nr 1
- Alicja Mierzwa z Piekielnika
II miejsce ex aequo:
- Mieszko Winiarski z Chochołowa
- Adrian Migacz z Cichego nr 1
III miejsce ex aequo:
- Martyna Łosiniecka z Cichego nr 1
- Natalia Hosaniak z Podszkla
Wyróżnienie:
- Julia Putlak z Podszkla
- Natalia Rabiańska ze Starego Bystrego
- Oliwia Obrochta ze Starego Bystrego