XII Gminny Muzyczny
Konkurs Języka Angielskiego
W środę 18 maja 2016 w Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku po raz dwunasty odbył się Gminny Konkurs Muzyczny Języka Angielskiego. Jak co roku do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne z gminy Czarny Dunajec. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentowanie angielskich utworów muzycznych w jednej z dwóch kategorii: występ solowy lub w grupie muzycznej.
Głównym cele było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów
do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami
w całej gminie.
Organizatorem konkursu była Monika Kalarus.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Kamila Szczerba i Karolina Kotlarz
II miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Tomasz Opyd i Dominik Ledworuch
III miejsce: Grupa z Piekielnik w składzie: Dominik Ledworuch i Agata Wesołowska
Wyróżnienia:
Soliści
I miejsce: ex aequo Katarzyna Miętus ze Starego Bystrego i Katarzyna Kukułka z Czarnego Dunajca
II miejsce: ex aequo Julia Barnaś z Piekielnika i Kamila Szczerba z Piekielnika
III miejsce: ex aequo Marcin Fatla ze Starego Bystrego oraz Monika Łacek z Cichego nr 2
Wyróżnienia:
Karolina Kotlarz z Piekielnika
Kinga Chramiec z Cichego 1
Monika Szymusiak z Cichego 2
Wyniki konkursu Szkoły Podstawowej:
Kategoria klas I-III
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa z Cichego nr 1 w składzie Martyna Łosieniecka i Gabriela Truchan
II miejsce: Grupa z Podczerwonego w skaldzie Wiktoria Leja, Aleksandra Jarończyk, Nikola Kramarz, Katarzyna Kania
III miejsce: ex aequo Grupa z Piekielnika w składzie Karolina Kałużna, Weronika Szczepaniec, Martyna Karlak, Kamila Konik oraz również Grupa z Piekielnika w składzie Magdalena Barnaś, Karolina Stafira, Przemysław Kapuściak
Grupa z Piekielnika w składzie Marcelina Knap, Róża Ogonowska, Karolina Madziar, Izabela Pajda, Wiktoria Hornik
Soliści:
I miejsce: Anastazja Nalepa z Cichego nr 1
II miejsce: Julia Małysa z Piekielnika
III miejsce: ex aequo Sabina Szymala i Patrycja Madziar z Piekielnika
Kategoria klas IV-VI
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie Justyna Stafira, Nicola Barnaś, Dominika Barnaś
II miejsce: Grupa z Cichego 2 w składzie Ewa Łowisz i Nikolina Łuszczek oraz grupa z Piekielnika w składzie Olimpia Świętek i Karolina Maśnica
III miejsce: Grupa z Cichego 1 w składzie Martyna Haberna i Natalia Piczura oraz również Grupa z Cichego nr 1 w składzie Julia Leja i Oliwia Knapczyk
Wyróżnienie:
Grupa z Czerwiennego w składzie Anna Galica i Mariola Borowicz
Grupa z Podczerwonego w składzie Karolina Karcz, Oliwia Styrczula, Oskar Kramarz, Adam Leja
Grupa z Podszkla w składzie Wioletta Jędraszczak, Amelia Wesołowska, Natalia Hosaniak
Grupa ze Starego Bystrego nr 2 w składzie Alicja Hodorowicz, Natalia Łowisz, Patrycja Małek, Natalia Sroka, Magdalena Wróbel, Kinga Żegleń, Klaudia Stopka, Kinga Boblak
Soliści:
I miejsce: Kinga Barnaś z Piekielnika
II miejsce: Gabriela Mazurska z Czerwiennego
III miejsce: ex aequo Natalia Kąś z Piekielnika oraz Maja Haberna z Cichego nr 1
Wyróżnienie:
Julia Zarycka z Czerwiennego
Weronika Kadaś z Piekielnika
Karolina Hornik z Czerwiennego
Ala Szuma z Chochołowa
Emilia Jagódka z Podszkla
Justyna Jaromin z Podszkla
Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy
za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy za rok!!!!
Głównym cele było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów
do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami
w całej gminie.
Organizatorem konkursu była Monika Kalarus.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Kamila Szczerba i Karolina Kotlarz
II miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Tomasz Opyd i Dominik Ledworuch
III miejsce: Grupa z Piekielnik w składzie: Dominik Ledworuch i Agata Wesołowska
Wyróżnienia:
- grupa ze Starego Bystrego w składzie Anna Hyrczyk i Kinga Maryniarczyk
- grupa z Cichego nr 1 w składzie: Natalia Miętus i Aleksandra Skubisz
- grupa z Czerwiennego SPSK w składzie Dominika Pyra, Natalia Mrowca, Ewelina Bafia
- grupa z Cichego nr 1 w składzie Marta Leja i Sylwia Michalczak
- grupa z Czerwiennego SPSK w skaldzie Sebastian Walkosz i Agnieszka Careda
Soliści
I miejsce: ex aequo Katarzyna Miętus ze Starego Bystrego i Katarzyna Kukułka z Czarnego Dunajca
II miejsce: ex aequo Julia Barnaś z Piekielnika i Kamila Szczerba z Piekielnika
III miejsce: ex aequo Marcin Fatla ze Starego Bystrego oraz Monika Łacek z Cichego nr 2
Wyróżnienia:
Karolina Kotlarz z Piekielnika
Kinga Chramiec z Cichego 1
Monika Szymusiak z Cichego 2
Wyniki konkursu Szkoły Podstawowej:
Kategoria klas I-III
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa z Cichego nr 1 w składzie Martyna Łosieniecka i Gabriela Truchan
II miejsce: Grupa z Podczerwonego w skaldzie Wiktoria Leja, Aleksandra Jarończyk, Nikola Kramarz, Katarzyna Kania
III miejsce: ex aequo Grupa z Piekielnika w składzie Karolina Kałużna, Weronika Szczepaniec, Martyna Karlak, Kamila Konik oraz również Grupa z Piekielnika w składzie Magdalena Barnaś, Karolina Stafira, Przemysław Kapuściak
Grupa z Piekielnika w składzie Marcelina Knap, Róża Ogonowska, Karolina Madziar, Izabela Pajda, Wiktoria Hornik
Soliści:
I miejsce: Anastazja Nalepa z Cichego nr 1
II miejsce: Julia Małysa z Piekielnika
III miejsce: ex aequo Sabina Szymala i Patrycja Madziar z Piekielnika
Kategoria klas IV-VI
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie Justyna Stafira, Nicola Barnaś, Dominika Barnaś
II miejsce: Grupa z Cichego 2 w składzie Ewa Łowisz i Nikolina Łuszczek oraz grupa z Piekielnika w składzie Olimpia Świętek i Karolina Maśnica
III miejsce: Grupa z Cichego 1 w składzie Martyna Haberna i Natalia Piczura oraz również Grupa z Cichego nr 1 w składzie Julia Leja i Oliwia Knapczyk
Wyróżnienie:
Grupa z Czerwiennego w składzie Anna Galica i Mariola Borowicz
Grupa z Podczerwonego w składzie Karolina Karcz, Oliwia Styrczula, Oskar Kramarz, Adam Leja
Grupa z Podszkla w składzie Wioletta Jędraszczak, Amelia Wesołowska, Natalia Hosaniak
Grupa ze Starego Bystrego nr 2 w składzie Alicja Hodorowicz, Natalia Łowisz, Patrycja Małek, Natalia Sroka, Magdalena Wróbel, Kinga Żegleń, Klaudia Stopka, Kinga Boblak
Soliści:
I miejsce: Kinga Barnaś z Piekielnika
II miejsce: Gabriela Mazurska z Czerwiennego
III miejsce: ex aequo Natalia Kąś z Piekielnika oraz Maja Haberna z Cichego nr 1
Wyróżnienie:
Julia Zarycka z Czerwiennego
Weronika Kadaś z Piekielnika
Karolina Hornik z Czerwiennego
Ala Szuma z Chochołowa
Emilia Jagódka z Podszkla
Justyna Jaromin z Podszkla
Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy
za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy za rok!!!!