Dzień Sportu
w klasach IV - VI
23 czerwca 2014 r.
Wyniki:
I miejsce klasa VI b
II m-ce - V
III m-ce - VI a
IV m-ce - IV b
V m-ce - IV a
Zdjęcia w galerii
Dzień Sportu
w klasach I - III
Szkoły Podstawowej
w Piekielniku
18 czerwca 2014
Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach takich jak:
skoki przez skakankę, rzuty do kosza, zwinnościowy tor przeszkód, rzuty do celu.
Podczas tego sportowego dnia uczniowie rozegrali także halowy turniej piłki nożnej oraz sprawdzili swoją wytrzymałość podczas biegów przełajowych.
Więcej zdjęć w galerii.
~~~~~~~~~~~~~~
Międzyklasowy turniej halowej
piłki nożnej
klas I-III SP
Sędziami podczas turnieju byli uczniowie gimnazjum: Dawid Federak i Adrian Kąś
Wyniki:
I miejsce - klasa III b
II m-ce - klasa II a
III m-ce - klasa III a
IV m-ce - klasa I a
V m-ce - klasa II b
VI m-ce - I b
Na zdjęciu zwycięska drużyna klasy III b z rewelacyjnymi sędziami.
Gratulujemy wszystkim udziału w turnieju i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
piłki nożnej
klas I-III SP
Sędziami podczas turnieju byli uczniowie gimnazjum: Dawid Federak i Adrian Kąś
Wyniki:
I miejsce - klasa III b
II m-ce - klasa II a
III m-ce - klasa III a
IV m-ce - klasa I a
V m-ce - klasa II b
VI m-ce - I b
Na zdjęciu zwycięska drużyna klasy III b z rewelacyjnymi sędziami.
Gratulujemy wszystkim udziału w turnieju i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
~~~~~~~~~~~~~~
Dzień Sportu Szkolnego - Gimnazjum
16 czerwca 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum rywalizowali o miano najbardziej usportowionej klasy. Konkurencje były urozmaicone, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie
i zdobyć punkty dla klasy.
I miejsce zajęła klasa Ib – zdobyła 61 pkt
II miejsce – klasa IIa – 58 pkt
III miejsce – klasa IIIb – 57 pkt
IV miejsce – klasy IIIa i Ia (po 45pkt)
V miejsce – klasa Ia – 43 pkt
Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, rzuty do celu, kręcenie hula hop, skoki przez skakankę, kozłowanie jednocześnie 2 piłek, siłowanie na rękę, tenis stołowy (debel dz. i chł.), tor rowerowy, podbicia piłki stopą i głową, bieg sztafetowy, rzuty do kosza. Uczniowie musieli wykazać się również wiedzą dotyczącą bieżących wydarzeń sportowych.
ZDJĘCIA W GALERII
16 czerwca 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum rywalizowali o miano najbardziej usportowionej klasy. Konkurencje były urozmaicone, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie
i zdobyć punkty dla klasy.
I miejsce zajęła klasa Ib – zdobyła 61 pkt
II miejsce – klasa IIa – 58 pkt
III miejsce – klasa IIIb – 57 pkt
IV miejsce – klasy IIIa i Ia (po 45pkt)
V miejsce – klasa Ia – 43 pkt
Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, rzuty do celu, kręcenie hula hop, skoki przez skakankę, kozłowanie jednocześnie 2 piłek, siłowanie na rękę, tenis stołowy (debel dz. i chł.), tor rowerowy, podbicia piłki stopą i głową, bieg sztafetowy, rzuty do kosza. Uczniowie musieli wykazać się również wiedzą dotyczącą bieżących wydarzeń sportowych.
ZDJĘCIA W GALERII
~~~~~~~~~~~~~~
Zawody o mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec
w Piłce Siatkowej szkół gimnazjalnych
kategoria MIX CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
W ramach Memoriału im. Zdzisława Duraja
Bardzo fajnym pomysłem okazało się rozegranie turnieju w
formie mixa 3dz + 3ch co umożliwiło dobranie odpowiedniego składu by skutecznie rywalizować z najlepszymi w gminie.
Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Dwa mecze wygrane i przegrane uplasowały nas ostatecznie na III miejscu, co jest bardzo przyjemnym akcentem na zakończenie rywalizacji sportowej roku szkolnego 2013/2014.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Dz: Wiola Bielańska, Karolina Siodłak, Dagmara Spiszak, Iza Barnaś
Ch: Kamil Wesołowski, Paweł Halczak, Szymon Urban, Dawid Federak
Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Dwa mecze wygrane i przegrane uplasowały nas ostatecznie na III miejscu, co jest bardzo przyjemnym akcentem na zakończenie rywalizacji sportowej roku szkolnego 2013/2014.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Dz: Wiola Bielańska, Karolina Siodłak, Dagmara Spiszak, Iza Barnaś
Ch: Kamil Wesołowski, Paweł Halczak, Szymon Urban, Dawid Federak
~~~~~~~~~~~~~~
Turniej Piłki Nożnej Gimnazjów kat. chłopców 12.06.2014
~~~~~~~~~~~~~~
Gminny Turniej
Piłki Nożnej
Dziewcząt
Gimnazjada 2014
11 czerwca 2014 roku dziewczęta z naszego gimnazjum wywalczyły
III miejsce podczas Mistrzostw Gminy Czarny Dunajec.
Na zdjęciu nasze fotogeniczne piłkarki ;-)
W upalny dzień po boisku za piłką biegały :-) : Magda Maciasz, Dagmara Spiszak, Wiola Bielańska, Justyna Nowak, Dominika Spiszak, Dominika Szczerba, Ala Madziar.
Cennych wskazówek podczas turnieju udzielał dziewczętom p. Krzysztof Palenik.
Piłki Nożnej
Dziewcząt
Gimnazjada 2014
11 czerwca 2014 roku dziewczęta z naszego gimnazjum wywalczyły
III miejsce podczas Mistrzostw Gminy Czarny Dunajec.
Na zdjęciu nasze fotogeniczne piłkarki ;-)
W upalny dzień po boisku za piłką biegały :-) : Magda Maciasz, Dagmara Spiszak, Wiola Bielańska, Justyna Nowak, Dominika Spiszak, Dominika Szczerba, Ala Madziar.
Cennych wskazówek podczas turnieju udzielał dziewczętom p. Krzysztof Palenik.
Międzyklasowy Turniej
Piłki Siatkowej
- dziewcząt Szkoły Podstawowej w Piekielniku
Do turnieju, który odbył się 4 czerwca 2014 r. przystąpiły 4 klasy: IVb, V, VIa i VIb.
Miejsce I zajęła klasa VI a (na zdjęciu obok)
II miejsce - klasa VI b
III miejsce - klasa V
IV miejsce - klasa IV b.
Wszystkim uczestniczkom turnieju gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów ;-)
~~~~~~~~~~~~~~
7-Ki Piłkarskie SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
28.05.2014
Kolejny raz w tym roku daliśmy radę, do pełni szczęścia brakowało nam tylko wygrać z drużyną z Cichego JP II, ale musieliśmy jednak uznać ich wyższość i zadowolić się II miejscem na podium.
~~~~~~~~~~~~~~
GIMNAZJADA POWIATOWA -
- SZKOLNA LEKKOATLETYCZNA LIGA DRUŻYNOWA
23 maja 2014 Rabka
Nasi lekkoatleci trzymają dobrą formę - na drużynowych
zawodach powiatowych
zdobyli III miejsce!
Ustanowili też 2 nowe rekordy szkoły.
W skoku w dal Nikodem Janiga pobił swój rekord z 20 maja (5,40) - skoczył 5,90 m! Nikodem zajął I miejsce.
Sztafeta 4x 100 m w składzie: Wacław Wójcik, Nikodem Janiga, Melchior Wójcik, Oskar Janowiak - ustanowiła rekord szkoły - teraz wynosi on 50,80 s (poprzedni 50,90)
II miejsce w pchnięciu kulą zajął Paweł Halczak.
Punkty za poszczególne konkurencje zdobywali:
- Nikodem Janiga - skok w dal -5,90 m (125 pkt)
- Paweł Halczak - pchnięcie kulą - 10,45 m(98 pkt)
- Daniel Brenkus - pchnięcie kulą - 9,02 m (63 pkt)
- Konrad Król - pchnięcie kulą - 8,25 m (48 pkt)
- Melchior Wójcik - 100 m - 13,24 s (73 pkt)
- Oskar Janowiak - 100 m - 13,25 s (73 pkt)
Maciej Barnaś - 100 m - 13,95 s (54 pkt)
- Wacław Wójcik - 300 m - 41,85 s (104 pkt)
- Józef Wesołowski - 300 m - 44,69 s (84 pkt)
- Hubert Konieczny - 300 m - 48,55 (64 pkt)
- Patryk Marszałek - 1000 m - 3:04,90 (90 pkt)
- Szymon Urban - 1000 m - 3:06,35 (87 pkt)
- Przemek Urban - 1000 m - 3:29,95 (55 pkt)
- sztafeta 4 x 100 - 50,80 (109 pkt)
Sprawdź punkty za poszczególne konkurencje w tabelach lekkoatletycznych
Protokół z zawodów do pobrania poniżej.
- SZKOLNA LEKKOATLETYCZNA LIGA DRUŻYNOWA
23 maja 2014 Rabka
Nasi lekkoatleci trzymają dobrą formę - na drużynowych
zawodach powiatowych
zdobyli III miejsce!
Ustanowili też 2 nowe rekordy szkoły.
W skoku w dal Nikodem Janiga pobił swój rekord z 20 maja (5,40) - skoczył 5,90 m! Nikodem zajął I miejsce.
Sztafeta 4x 100 m w składzie: Wacław Wójcik, Nikodem Janiga, Melchior Wójcik, Oskar Janowiak - ustanowiła rekord szkoły - teraz wynosi on 50,80 s (poprzedni 50,90)
II miejsce w pchnięciu kulą zajął Paweł Halczak.
Punkty za poszczególne konkurencje zdobywali:
- Nikodem Janiga - skok w dal -5,90 m (125 pkt)
- Paweł Halczak - pchnięcie kulą - 10,45 m(98 pkt)
- Daniel Brenkus - pchnięcie kulą - 9,02 m (63 pkt)
- Konrad Król - pchnięcie kulą - 8,25 m (48 pkt)
- Melchior Wójcik - 100 m - 13,24 s (73 pkt)
- Oskar Janowiak - 100 m - 13,25 s (73 pkt)
Maciej Barnaś - 100 m - 13,95 s (54 pkt)
- Wacław Wójcik - 300 m - 41,85 s (104 pkt)
- Józef Wesołowski - 300 m - 44,69 s (84 pkt)
- Hubert Konieczny - 300 m - 48,55 (64 pkt)
- Patryk Marszałek - 1000 m - 3:04,90 (90 pkt)
- Szymon Urban - 1000 m - 3:06,35 (87 pkt)
- Przemek Urban - 1000 m - 3:29,95 (55 pkt)
- sztafeta 4 x 100 - 50,80 (109 pkt)
Sprawdź punkty za poszczególne konkurencje w tabelach lekkoatletycznych
Protokół z zawodów do pobrania poniżej.
wyniki_la_dru._powiat.docx | |
File Size: | 53 kb |
File Type: | docx |
~~~~~~~~~~~~~~
Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców
22.05. 2014
Przyznam że po cichu liczyłem na powtórzenie sukcesu
młodszych kolegów z podstawówki i
początek turnieju jak najbardziej mógł takie zakończenie sugerować (wygrana 2:0 z Gim. Ponice). Kolejny mecz
jednak szybko postawił nas w trudnej sytuacji (przegrana 0:2 z Gim. Łapsze Niżne)
i musieliśmy liczyć na pozytywne rozstrzygnięcia spotkań innych drużyn naszej
grupy dające nam szansę walki o pierwsze miejsce. Ostatecznie wyszliśmy z grupy
z drugiego miejsca, co dawało nam możliwość walki jedynie o trzecie miejsce. Nasza
drużyna podeszła do tego meczu dość zniechęcona co zaowocowało sromotną porażką
(wynik wolę przemilczeć).
Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce co i tak moim zdaniem jest znacznym sukcesem.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Sarniak, Dawid Ryba, Szymon Urban, Daniel Brenkus, Maciej Barnaś, Mateusz Niedospał, Wacław Wójcik, Dawid Federak, Adrian Kąś
Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce co i tak moim zdaniem jest znacznym sukcesem.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Sarniak, Dawid Ryba, Szymon Urban, Daniel Brenkus, Maciej Barnaś, Mateusz Niedospał, Wacław Wójcik, Dawid Federak, Adrian Kąś
~~~~~~~~~~~~~~
Powiatowe Igrzyska w Mini Piłce Nożnej Chłopców
21.05. 2014
W dniu 21.05.2014 na boisku "Orlik" w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu dla szkół podstawowych.
Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna zaliczyła kolejny bardzo dobry występ w tym roku szkolnym zajmując wysokie drugie miejsce, przegrywając w całym turnieju tylko jeden mecz (otwarcia z drużyną, jak się później okazało, mistrzowską).
Na wyróżnienie zasłużył niewątpliwie najmłodszy nasz zawodnik Maciej Madziar, który otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika naszego zespołu....
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Eryk Kluska, Wojciech Król, Kamil Starostowicz, Dominik Smorek, Maciej Zborek, Kamil Bachul, Dawid Brząkała, Staszek Żądlak, Maciej Madziar
Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna zaliczyła kolejny bardzo dobry występ w tym roku szkolnym zajmując wysokie drugie miejsce, przegrywając w całym turnieju tylko jeden mecz (otwarcia z drużyną, jak się później okazało, mistrzowską).
Na wyróżnienie zasłużył niewątpliwie najmłodszy nasz zawodnik Maciej Madziar, który otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika naszego zespołu....
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Eryk Kluska, Wojciech Król, Kamil Starostowicz, Dominik Smorek, Maciej Zborek, Kamil Bachul, Dawid Brząkała, Staszek Żądlak, Maciej Madziar
~~~~~~~~~~~~~~
Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne
GIMNAZJADA
Zawody odbyły się 20 maja 2014 roku na stadionie w Czarnym Dunajcu.
Reprezentacja chłopców, prawdopodobnie pierwszy raz w historii naszego gimnazjum,
zajęła drużynowo
I miejsce!!!
Gratulujemy całej drużynie.
Wyniki indywidualne
Miejsca na podium zajęli:
- Nikodem Janiga - I miejsce w skoku w dal - wynik - 5,40 m - nowy rekord szkoły - poprzedni rekord 5,11 należał do Kamila Stasiowskiego,
- Nikodem Janiga - I miejsce w pchnięciu kulą - wynik 11,45 m - nowy rekord szkoły - poprzedni rekord należał do 10,78 m należał do Rafała Zawady,
- Paweł Halczak - II miejsce w pchnięciu kulą - wynik 10,92 m (gdyby nie znakomity wynik Nikodema to nowy rekord szkoły należałby do Pawła ;-)
- Wacław Wójcik - II miejsce w biegu na 300 m - wynik 42,77 s
- Patryk Marszałek - II miejsce w biegu na 1000 m - wynik 3:11,93
- Wacław Wójcik - III miejsce w biegu na 100 m - wynik 12,96 s
I miejsce w biegu sztafetowym 4 x 100 m - wynik 52,24 s, w składzie: Wacław Wójcik, Szymon Urban, Melchior Wójcik, Nikodem Janiga.
Punkty dla szkoły w poszczególnych konkurencjach zdobywali:
- Szymon Urban - 100 m - czas: 13,62 s (15 m-ce), 300 m - czas 44,19 s (5 m-ce)
- Melchior Wójcik - 100 m -czas 13,75 s (16 m-ce), 300 m - czas 45,96 s (12 m-ce)
- Daniel Brenkus - pchnięcie kulą - wynik 9,12 m (9 m-ce), skok w dal - wynik 4,20 m (12 m-ce)
- Józef Wesołowski - 1000 m -czas 3:31,17 (12 m-ce), skok w dal - wynik 4,36 m (8 m-ce)
- Witold Madziar - 1000 m czas 3:57,94 (21 m-ce)
Protokół z zawodów
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!
GIMNAZJADA
Zawody odbyły się 20 maja 2014 roku na stadionie w Czarnym Dunajcu.
Reprezentacja chłopców, prawdopodobnie pierwszy raz w historii naszego gimnazjum,
zajęła drużynowo
I miejsce!!!
Gratulujemy całej drużynie.
Wyniki indywidualne
Miejsca na podium zajęli:
- Nikodem Janiga - I miejsce w skoku w dal - wynik - 5,40 m - nowy rekord szkoły - poprzedni rekord 5,11 należał do Kamila Stasiowskiego,
- Nikodem Janiga - I miejsce w pchnięciu kulą - wynik 11,45 m - nowy rekord szkoły - poprzedni rekord należał do 10,78 m należał do Rafała Zawady,
- Paweł Halczak - II miejsce w pchnięciu kulą - wynik 10,92 m (gdyby nie znakomity wynik Nikodema to nowy rekord szkoły należałby do Pawła ;-)
- Wacław Wójcik - II miejsce w biegu na 300 m - wynik 42,77 s
- Patryk Marszałek - II miejsce w biegu na 1000 m - wynik 3:11,93
- Wacław Wójcik - III miejsce w biegu na 100 m - wynik 12,96 s
I miejsce w biegu sztafetowym 4 x 100 m - wynik 52,24 s, w składzie: Wacław Wójcik, Szymon Urban, Melchior Wójcik, Nikodem Janiga.
Punkty dla szkoły w poszczególnych konkurencjach zdobywali:
- Szymon Urban - 100 m - czas: 13,62 s (15 m-ce), 300 m - czas 44,19 s (5 m-ce)
- Melchior Wójcik - 100 m -czas 13,75 s (16 m-ce), 300 m - czas 45,96 s (12 m-ce)
- Daniel Brenkus - pchnięcie kulą - wynik 9,12 m (9 m-ce), skok w dal - wynik 4,20 m (12 m-ce)
- Józef Wesołowski - 1000 m -czas 3:31,17 (12 m-ce), skok w dal - wynik 4,36 m (8 m-ce)
- Witold Madziar - 1000 m czas 3:57,94 (21 m-ce)
Protokół z zawodów
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!
~~~~~~~~~~~~~~
GMINNE ZAWODY
W
HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
15 kwietnia 2014
W dniu 15.04.2014 na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu oraz na Hali Sportowej w Cichem Nr 1 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Gimnazjalnych.
Jako komentarz użyję cytatu zaczytanego na portalu społecznościowym jednego z zawodników:
"Graliśmy pięknie jak zawsze i nie weszliśmy do finału jak nigdy...Ale 3 miejsce tez spoko"
Jako komentarz użyję cytatu zaczytanego na portalu społecznościowym jednego z zawodników:
"Graliśmy pięknie jak zawsze i nie weszliśmy do finału jak nigdy...Ale 3 miejsce tez spoko"
~~~~~~~~~~~~~~
SZKOLNY
HALOWY TURNIEJ
O MISTRZA GIMNAZJUM
HALOWY TURNIEJ
O MISTRZA GIMNAZJUM
Wyniki spotkań
1. III A : III B 0 : 12
2. III A : II A 0 : 3
3. I A : II B 1 : 4
4. II A : III B 1 : 4
5. II A : II B 3 : 3
6. I A : III B 1 : 5
7. II B : III A 3 : 0
8. I A : II A 6 : 1
9. III B : II B 5 : 2
10. I A : III A 3 : 0
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. IIIb (11pkt)
2. IIb (7pkt)
3. Ia (6pkt)
4. IIa (4pkt)
5. IIIa (0pkt)
Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:
Szymon Urban, Kamil Wesołowski, Daniel Brenkus, Paweł Sarniak
GRATULACJE ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY JAK RÓWNIEŻ DLA WSZYSTKICH BIORĄCYCH UDZIAŁ!
Szymon Urban, Kamil Wesołowski, Daniel Brenkus, Paweł Sarniak
GRATULACJE ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY JAK RÓWNIEŻ DLA WSZYSTKICH BIORĄCYCH UDZIAŁ!
~~~~~~~~~~~~~~
GMINNE ZAWODY
W
HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
7 kwietnia 2014
W dniu 7.04.2014 na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu oraz na Hali Sportowej w Cichem Nr 1 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla szkół podstawowych.
Nasza drużyna zaliczyła kolejny bardzo dobry występ w tym roku szkolnym zajmując wysokie drugie miejsce, przegrywając w całym turnieju tylko jeden mecz.
Na wyróżnienie zasłużył niewątpliwie najmłodszy nasz zawodnik Maciej Madziar, który otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju....
Wielkie brawa dla chłopaków!!!!
Wyniki poszczególnych naszych spotkań
Piekielnik - Ciche JP II (1:1)
Piekielnik - Czerwienne Nr 1 (8:0)
Piekielnik - SPSK Czerwienne Nr 2 (1:3)
Piekielnik - Czarny Dunajec (4:4)
Klasyfikacja końcowa:
1.SPSK Czerwienne Nr 2
2. Piekielnik
3. Czarny Dunajec
~~~~~~~~~~~~~~
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM
TURNIEJ INDYWIDUALNY
Turniej odbył się 21 marca 2014 r. na hali sportowej przy Gimnazjum w Krościenku n. Dunajcem. Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.
Naszą szkołę reprezentowało 2 chłopców i 2 dziewczyny.
Najlepsze miejsce spośród naszych uczniów zajął Albert Ziółko - VI miejsce
i awansował do zawodów rejonowych, gdzie zajął 9 miejsce.
Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca:
7 - Wiktoria Siodłak
8 - Karolina Siodłak
13 - Nikodem Janiga
W TENISIE STOŁOWYM
TURNIEJ INDYWIDUALNY
Turniej odbył się 21 marca 2014 r. na hali sportowej przy Gimnazjum w Krościenku n. Dunajcem. Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.
Naszą szkołę reprezentowało 2 chłopców i 2 dziewczyny.
Najlepsze miejsce spośród naszych uczniów zajął Albert Ziółko - VI miejsce
i awansował do zawodów rejonowych, gdzie zajął 9 miejsce.
Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca:
7 - Wiktoria Siodłak
8 - Karolina Siodłak
13 - Nikodem Janiga
~~~~~~~~~~~~~~
COCA-COLA CUP
W dniu 19.03.2014 byliśmy gospodarzami Etapu I – Rundy I –
Fazy grupowej turnieju Coca- Cola Cup.
Wzięły w nim udział następujące drużyny: Gimnazjum im Piotra Borowego – Lipnica Wielka, Gimnazjum – Załuczne, Gimnazjum Nr 1 – Zakopane i oczywiście nasza drużyna.
Pierwszy (przegrany 4 : 1) mecz z Zakopanem uzmysłowił nam jak ciężka może być droga do awansu.
Przyszła kolej na Załuczne. Biorąc pod uwagę statystyki spotkań z tym zespołem liczyliśmy na „nabranie wiatru w żagle”, jednak zwycięstwo przyszło nam „wymęczyć” .
W końcu ostatecznie sprowadziła nas na ziemię drużyna z Lipnicy Wielkiej z którą zagraliśmy najlepszy mecz turnieju jednak to nie wystarczyło by wyjść z tego zwycięsko.
Na szczególną pochwałę zasługuje nasz bramkarz Dawid Federak, który momentami dwoił się i troił dokonując spektakularnych obron np. trzech kolejno po sobie strzałów.
Biorąc pod uwagę że treningi zaczęliśmy niedawno był to mimo wszystko przyzwoity występ dający nadzieję na lepszą grę w zbliżających się zawodach o Mistrzostwo Powiatu .
Drużyna wystąpiła w składzie: Szymon Urban, Paweł Sarniak, Dawid Ryba, Daniel Brenkus, Maciej Barnaś, Wacław Wójcik, Mateusz Niedospał, Dawid Federak, Adrian Kąś.
Klasyfikacja końcowa:
Wzięły w nim udział następujące drużyny: Gimnazjum im Piotra Borowego – Lipnica Wielka, Gimnazjum – Załuczne, Gimnazjum Nr 1 – Zakopane i oczywiście nasza drużyna.
Pierwszy (przegrany 4 : 1) mecz z Zakopanem uzmysłowił nam jak ciężka może być droga do awansu.
Przyszła kolej na Załuczne. Biorąc pod uwagę statystyki spotkań z tym zespołem liczyliśmy na „nabranie wiatru w żagle”, jednak zwycięstwo przyszło nam „wymęczyć” .
W końcu ostatecznie sprowadziła nas na ziemię drużyna z Lipnicy Wielkiej z którą zagraliśmy najlepszy mecz turnieju jednak to nie wystarczyło by wyjść z tego zwycięsko.
Na szczególną pochwałę zasługuje nasz bramkarz Dawid Federak, który momentami dwoił się i troił dokonując spektakularnych obron np. trzech kolejno po sobie strzałów.
Biorąc pod uwagę że treningi zaczęliśmy niedawno był to mimo wszystko przyzwoity występ dający nadzieję na lepszą grę w zbliżających się zawodach o Mistrzostwo Powiatu .
Drużyna wystąpiła w składzie: Szymon Urban, Paweł Sarniak, Dawid Ryba, Daniel Brenkus, Maciej Barnaś, Wacław Wójcik, Mateusz Niedospał, Dawid Federak, Adrian Kąś.
Klasyfikacja końcowa:
- Gimnazjum Nr 1 - Zakopane
- Gimnazjum im Piotra Borowego - Lipnica Wielka
- Gimnazjum - Piekielnik
- Gimnazjum - Załuczne
~~~~~~~~~~~~~~
Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Gimnazjów
o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec
Turniej Indywidualny
Do rywalizacji przystąpiło 16 chłopców i 11 dziewcząt z 5 gimnazjów naszej gminy.
Wyniki naszych reprezentantów przedstawiają się następująco:
Chłopcy:
I miejsce – Albert Ziółko
II miejsce – Nikodem Janiga
VII – Daniel Brenkus
XIII – XVI – Paweł Sarniak
Dziewczęta:
III miejsce – Karolina Siodłak
IV – Wiktoria Siodłak
VI – Aleksandra Madziar
IX – XI – Dagmara Spiszak
~~~~~~~~~~~~~~
Mistrzostwa Gminy Czarny Dunajec
w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych
Do zawodów, które odbyły się 18 lutego 2014 r. zgłoszono 4 reprezentacje szkół
z terenu gminy Czarny Dunajec.
Reprezentacja naszego gimnazjum wywalczyła III miejsce.
Nasze zawodniczki: Karolina Siodłak, Magdalena Maciasz, Dagmara Spiszak, Wioletta Bielańska, Dominika Spiszak, Dominika Szczerba, Izabela Barnaś.
Mistrzostwa Gminy Czarny Dunajec
w Mini Piłce Siatkowej
III miejsce zajęła drużyna dziewcząt z naszej szkoły
Reprezentacja dziewcząt 13 stycznia 2014 r. rywalizowała z drużynami
z 6 szkół gminy Czarny Dunajec.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Klaudia Spiszak, Maria Kąś, Anna Kaszuba, Anna Czerwień, Natalia Lenart, Natalia Maciasz, Oliwia Barnaś, Izabela Szczęch, Kamila Szczerba, Patrycja Świętek
~~~~~~~~~~~~~~
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM – TURNIEJ DRUŻYNOWY
Drużyna chłopców zajęła III miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Albert Ziółko, Nikodem Janiga, Daniel Brenkus.
Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce (Karolina Siodłak, Wiktoria Siodłak, Aleksandra Madziar)
Turniej drużynowy
w tenisie stołowym
Mistrzostwa Gminy
Czarny Dunajec.
5 grudnia 2013 roku odbyła się drużynowa rywalizacja w tenisie stołowym.
W turnieju wzięło udział 5 gimnazjów.
Uczniowie z naszej szkoły spisali się na medal!
I miejsce drużyna chłopców (Albert Ziółko, Nikodem Janiga, Daniel Brenkus)
II miejsce zajęła drużyna dziewcząt (Karolina Siodłak, Wiktoria Siodłak, Aleksandra Madziar)
~~~~~~~~~~~~~~
Wewnątrzszkolne turnieje tenisa stołowego
W listopadzie odbyły się szkolne turnieje dziewcząt i chłopców w szkole podstawowej i gimnazjum. Celem turniejów było wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników mających reprezentować naszą szkołę na zawodach gminnych.
W listopadzie odbyły się szkolne turnieje dziewcząt i chłopców w szkole podstawowej i gimnazjum. Celem turniejów było wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników mających reprezentować naszą szkołę na zawodach gminnych.
Turniej dziewcząt
Szkoły Podstawowej w Piekielniku
W turnieju wzięło udział 14 zawodniczek
Wyniki:
I m-ce – Natalia Lenart
II – Alicja Otrębiak
III- Edyta Wesołowska
4. Anna Czerwień
5. Agata Wesołowska
6. Izabela Szczęch
7. Klaudia Spiszak
8. Julia Barnaś
9- 14 : Maria Kąś, Natalia Maciasz, Karolina Kotlarz, Gabriela Iśtok, Patrycja Szymusiak, Kamila Szczerba
Turniej chłopców Szkoły Podstawowej w Piekielniku
Wyniki:
I m-ce – Kamil Starostowicz
II – Kacper Siodłak
III – Eryk Kluska
4. Radosław Spiszak
5. Kamil Bachul
6. Dawid Brząkała
6. Patryk Brynczka
7. Kamil Szymusiak
8. Maciej Madziar
9. Stanisław Żądlak
10- 12: Michał Brząkała, Wiktor Petk, Bartłomiej Petk
13-15: Sebastian Mtiroau, Kamil Petk, Daniel Brynczka
W turnieju wzięło udział 14 zawodniczek
Wyniki:
I m-ce – Natalia Lenart
II – Alicja Otrębiak
III- Edyta Wesołowska
4. Anna Czerwień
5. Agata Wesołowska
6. Izabela Szczęch
7. Klaudia Spiszak
8. Julia Barnaś
9- 14 : Maria Kąś, Natalia Maciasz, Karolina Kotlarz, Gabriela Iśtok, Patrycja Szymusiak, Kamila Szczerba
Turniej chłopców Szkoły Podstawowej w Piekielniku
Wyniki:
I m-ce – Kamil Starostowicz
II – Kacper Siodłak
III – Eryk Kluska
4. Radosław Spiszak
5. Kamil Bachul
6. Dawid Brząkała
6. Patryk Brynczka
7. Kamil Szymusiak
8. Maciej Madziar
9. Stanisław Żądlak
10- 12: Michał Brząkała, Wiktor Petk, Bartłomiej Petk
13-15: Sebastian Mtiroau, Kamil Petk, Daniel Brynczka
Turniej dziewcząt Gimnazjum w Piekielniku
W turnieju wzięło udział 8 zawodniczek.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I m-ce – Karolina Siodłak
II – Wiktoria Siodłak
III- Aleksandra Madziar
IV – Wioletta Bielańska
V - Dagmara Spiszak
VI – Magdalena Maciasz
VII – Dominika Spiszak
VIII – Maria Czepiel
Turniej chłopców Gimnazjum w Piekielniku
Rozgrywki odbyły się w dniach 21, 25, 29 listopada 2013 r. Turniej został rozegrany zarówno I i II etapie systemem „każdy z każdym”. Na pierwszym etapie dwa najlepsze miejsca były premiowane wyjściem z grupy do kolejnego etapu, natomiast do ścisłego finału weszła najlepsza czwórka z etapu drugiego gdzie rozegrano „krzyżówkę” . A tak oto przedstawiają się wyniki:
I. Albert Ziółko
II. Nikodem Janiga
III. Daniel Brenkus
IV. Paweł Sarniak
V. Jakub Bchul / Hubert Konieczny
VI. Szymon Urban
VII. Adrian Kąś / Dawid Federak / Maciej Barnaś
VIII – XVI Arkadiusz Wesołowski, Michał Basisty, Marcin Małysa, Patryk Brynczka, Wacław Wójcik, Dawid Cieluch,
W turnieju wzięło udział 8 zawodniczek.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I m-ce – Karolina Siodłak
II – Wiktoria Siodłak
III- Aleksandra Madziar
IV – Wioletta Bielańska
V - Dagmara Spiszak
VI – Magdalena Maciasz
VII – Dominika Spiszak
VIII – Maria Czepiel
Turniej chłopców Gimnazjum w Piekielniku
Rozgrywki odbyły się w dniach 21, 25, 29 listopada 2013 r. Turniej został rozegrany zarówno I i II etapie systemem „każdy z każdym”. Na pierwszym etapie dwa najlepsze miejsca były premiowane wyjściem z grupy do kolejnego etapu, natomiast do ścisłego finału weszła najlepsza czwórka z etapu drugiego gdzie rozegrano „krzyżówkę” . A tak oto przedstawiają się wyniki:
I. Albert Ziółko
II. Nikodem Janiga
III. Daniel Brenkus
IV. Paweł Sarniak
V. Jakub Bchul / Hubert Konieczny
VI. Szymon Urban
VII. Adrian Kąś / Dawid Federak / Maciej Barnaś
VIII – XVI Arkadiusz Wesołowski, Michał Basisty, Marcin Małysa, Patryk Brynczka, Wacław Wójcik, Dawid Cieluch,
~~~~~~~~~~~~~~
GIMNAZJADA OŚRODKA SPORTOWEGO NOWY TARG
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
15.10.2013
Najwyraźniej III miejsce "prześladuje" nas w tym roku. Tak więc i w futsalu nie udało nam się wspiąć wyżej. Pierwszy mecz z Nowym Targiem zapowiadał dość łatwe wyjście z grupy i grę w finale jednak mimo naszej przewagi technicznej i taktycznej (jak się początkowo wydawało) i względnie spokojnym prowadzeniu w końcówce zabrakło odrobinę koncentracji przez co przegraliśmy "wygrany" mecz co spowodowało iż musieliśmy liczyć na mecze przeciwników, które niestety nie były po naszej myśli.
Ostatecznie mimo bardzo dobrej gry w pozostałej części turnieju i wygranych wszystkich meczach przyjęty system rozgrywek (brak spotkań krzyżowych) nie pozwolił nam na więcej jak przywiezienie do szkoły najmniejszego z pucharków.
BRAWA DLA CHŁOPAKÓW ZA BARDZO DOBRY WYSTĘP!
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Dawid Ryba, Szymon Urban, Maciej Barnaś, Piotr Jędraszczak, Wacław Wójcik, Arek Rapacz, Witek Madziar, Adrian Kąś
Ostatecznie mimo bardzo dobrej gry w pozostałej części turnieju i wygranych wszystkich meczach przyjęty system rozgrywek (brak spotkań krzyżowych) nie pozwolił nam na więcej jak przywiezienie do szkoły najmniejszego z pucharków.
BRAWA DLA CHŁOPAKÓW ZA BARDZO DOBRY WYSTĘP!
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Dawid Ryba, Szymon Urban, Maciej Barnaś, Piotr Jędraszczak, Wacław Wójcik, Arek Rapacz, Witek Madziar, Adrian Kąś
~~~~~~~~~~~~~~
Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Mini Piłce Nożnej Chłopców
11.10. 2013
I znów na drodze do pełni szczęścia stanął nam Czarny Dunajec, gdyż tylko z nimi przegraliśmy nieznacznie w fazie grupowej co skutkowało drugim miejscem i brakiem możliwości gry o I miejsce.
Wyniki spotkań naszej drużyny w fazie grupowej:
Piekielnik - Czarny Dunajec 0:1
Piekielnik - Ostrowsko 0:0
Piekielnik - Nowy Targ nr 11 3:2
Piekielnik - Nowy Targ nr 5 1:0
Na pocieszenie w meczu o III miejsce nie daliśmy najmniejszych szans drużynie z Nowego Targu nr 2
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Marcin Kąś, Eryk Kluska, Wojciech Król, Kamil Starostowicz, Dominik Smorek, Maciej Zborek, Radek Spiszak, Staszek Żądlak, Maciej Madziar
Wyniki spotkań naszej drużyny w fazie grupowej:
Piekielnik - Czarny Dunajec 0:1
Piekielnik - Ostrowsko 0:0
Piekielnik - Nowy Targ nr 11 3:2
Piekielnik - Nowy Targ nr 5 1:0
Na pocieszenie w meczu o III miejsce nie daliśmy najmniejszych szans drużynie z Nowego Targu nr 2
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Marcin Kąś, Eryk Kluska, Wojciech Król, Kamil Starostowicz, Dominik Smorek, Maciej Zborek, Radek Spiszak, Staszek Żądlak, Maciej Madziar
~~~~~~~~~~~~~~
GMINNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
25.09.2013
Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej:
Zajęliśmy VII miejsce w klasyfikacji drużynowej SP
Rocznik 2005 i mł. - dystans 500m
- chłopcy: Mateusz Szczerba – II m-ce, Bartłomiej Król – 13 m-ce, Bartłomiej Petk – 19 m-ce
- dziewczęta: Ewelina Federak – IX m-ce, Katarzyna Zborek 22 m-ce
Rocznik 2004-2003 - dystans 1000 / 800m
- chłopcy: Damian Kotlarczyk - 39 m-ce, Wojciech Podczerwiński - 43 m-ce, Damian Szymusiak - 46 m-ce
- dziewczęta: Zuzanna Federak - II m-ce, Patrycja Buk - 27 m-ce, Ewa Kurzeja 29, Ewelina Kościela 30
Rocznik 2002 - dystans 1000 / 800 m
- chłopcy: Kacper Siodłak - 11 m-ce, Wiktor Petk - 22 m-ce,
- dziewczęta: Angelika Świętek - 20 m-ce, Kamila Bielańska - 21 m-ce,
Rocznik 2001 - dystans 1000 / 800 m
- dziewczęta: Anna Kaszuba - IV m-ce, Maria Kąś - V m-ce, Andżelika Szymusiak-18 m-ce, Anna Czerwień - 24.
Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej:
Rocznik 2000 - dystans 1500 / 1000 m
- dziewczęta: Izabela Barnaś - IV m-ce, Maria Czepiel - 12 m-ce, Karolina Siodłak - 15 m-ce
Rocznik 1999 - dystans 1500 / 1000 m
- chłopcy: Józef Wesołowski - II m-ce, Patryk Marszałek - III m-ce, Wacław Wójcik - IV m-ce, Witold Madziar 13
- dziewczęta: Justyna Nowak - IX m-ce, Magdalena Maciasz - 16 m-ce,
Rocznik 1998 - dystans 1500 / 1000 m
- chłopcy: Szymon Urban - I m-ce, Kamil Wesołowski - XIII m-ce,
- dziewczęta: Agnieszka Barnaś - VIII m-ce, Dominika Żądlak - IX m-ce,
Zajęliśmy VII miejsce w klasyfikacji drużynowej SP
Rocznik 2005 i mł. - dystans 500m
- chłopcy: Mateusz Szczerba – II m-ce, Bartłomiej Król – 13 m-ce, Bartłomiej Petk – 19 m-ce
- dziewczęta: Ewelina Federak – IX m-ce, Katarzyna Zborek 22 m-ce
Rocznik 2004-2003 - dystans 1000 / 800m
- chłopcy: Damian Kotlarczyk - 39 m-ce, Wojciech Podczerwiński - 43 m-ce, Damian Szymusiak - 46 m-ce
- dziewczęta: Zuzanna Federak - II m-ce, Patrycja Buk - 27 m-ce, Ewa Kurzeja 29, Ewelina Kościela 30
Rocznik 2002 - dystans 1000 / 800 m
- chłopcy: Kacper Siodłak - 11 m-ce, Wiktor Petk - 22 m-ce,
- dziewczęta: Angelika Świętek - 20 m-ce, Kamila Bielańska - 21 m-ce,
Rocznik 2001 - dystans 1000 / 800 m
- dziewczęta: Anna Kaszuba - IV m-ce, Maria Kąś - V m-ce, Andżelika Szymusiak-18 m-ce, Anna Czerwień - 24.
Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej:
Rocznik 2000 - dystans 1500 / 1000 m
- dziewczęta: Izabela Barnaś - IV m-ce, Maria Czepiel - 12 m-ce, Karolina Siodłak - 15 m-ce
Rocznik 1999 - dystans 1500 / 1000 m
- chłopcy: Józef Wesołowski - II m-ce, Patryk Marszałek - III m-ce, Wacław Wójcik - IV m-ce, Witold Madziar 13
- dziewczęta: Justyna Nowak - IX m-ce, Magdalena Maciasz - 16 m-ce,
Rocznik 1998 - dystans 1500 / 1000 m
- chłopcy: Szymon Urban - I m-ce, Kamil Wesołowski - XIII m-ce,
- dziewczęta: Agnieszka Barnaś - VIII m-ce, Dominika Żądlak - IX m-ce,
zdjęcia pochodzą ze strony ckip.org
~~~~~~~~~~~~~~
GIMNAZJADA OŚRODKA SPORTOWEGO NOWY TARG W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
24.09.2013
Plan minimalny zrealizowany i jedziemy w maju na powiaty... :)
~~~~~~~~~~~~~~
6-Ki PIŁKARSKIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 18.09.2013
Identyczna sytuacja jak w przypadku podstawówki, zaistniała również w rywalizacji gimnazjów. Po względnie łatwej fazie grupowej i spokojnym awansie do finału musieliśmy uznać wyższość Czarnego Dunajca i cieszyć się z jakby nie było wysokiego drugiego miejsca.
Szczególne gratulacje należą się Kamilowi Wesołowskiemu, który z 8-ma bramkami na koncie został KRÓLEM STRZELCÓW, niemniej jednak trzeba pochwalić całą drużynę prezentującą football na wysokim poziomie.
Zagraliśmy w składzie: Szymon Urban, Kamil Wesołowski, Paweł Sarniak, Dawid Ryba, Piotr Jędraszczak, Mateusz Niedospał, Daniel Brenkus, Maciej Barnaś, Wacław Wójcik, Dawid Federak, Adrian Kąś
Szczególne gratulacje należą się Kamilowi Wesołowskiemu, który z 8-ma bramkami na koncie został KRÓLEM STRZELCÓW, niemniej jednak trzeba pochwalić całą drużynę prezentującą football na wysokim poziomie.
Zagraliśmy w składzie: Szymon Urban, Kamil Wesołowski, Paweł Sarniak, Dawid Ryba, Piotr Jędraszczak, Mateusz Niedospał, Daniel Brenkus, Maciej Barnaś, Wacław Wójcik, Dawid Federak, Adrian Kąś
~~~~~~~~~~~~~~
7-Ki Piłkarskie SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 16.09.2013
Calkiem dobrze zaczął Się Nasz sezon w pilke nozna .... co Prawda nie wygraliśmy ale zajęliśmy BARDZO Dobre Drugie Miejsce przegrywając TYLKO nieznacznie z Czarnym Dunajcem