ZAWODY LEKKOATLETYCZNE O MISTRZOSTWO GMINY CZARNY DUNAJEC
Dnia 21.05.2013r. na stadionie GKS "Czarni" Czarny Dunajec odbyły się zawody
lekkoatletyczne dla szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Czarny Dunajec, w których
wystartowało 7 szkół gimnazjalnych.
Drużynowo nasi chłopcy wywalczyli III miejsce.
Dziewczęta natomiast niezrażone licznymi brakami kadrowymi (bez szans na dobre miejsce w klasyfikacji generalnej) walczyły bardzo dzielnie, za co im też należą się wielkie brawa!
Oto wyniki poszczególnych zawodników:
100 m (chłopcy)
7 miejsce - Melchior Wójcik
8 miejsce - Tomek Wójcik
10 miejsce - Sebastian Ryba
100 m (dziewczęta)
6 miejsce - Angelika Szuba
7 miejsce - Lidia Król
300 m (chłopcy)
4 miejsce - Tomek Wójcik
9 miejsce - Melchior Wójcik
12 miejsce - Ryba Sebastian
300 m (dziewczęta)
10 miejsce - Katarzyna Kusper
1000 m (chłopcy)
5 miejsce - Adam Szczerba
8 miejsce - Daniel Brenkus
Skok w dal (chłopcy)
3 miejsce - Nikodem Janiga
9 miejsce - Paweł Halczak
Skok w dal (dziewczęta)
12 miejsce - Lidia Król
13 miejsce - Kasia Kusper
Pchnięcie kulą (chłopcy)
3 miejsce - Paweł Halczak
13 miejsce - Piotrek Śmiech
16 miejsce - Adam Szczerba
Pchnięcie kulą (dziewczęta)
13 miejsce - Iza Król
Sztafeta 4x100 zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli 4 miejsce
lekkoatletyczne dla szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Czarny Dunajec, w których
wystartowało 7 szkół gimnazjalnych.
Drużynowo nasi chłopcy wywalczyli III miejsce.
Dziewczęta natomiast niezrażone licznymi brakami kadrowymi (bez szans na dobre miejsce w klasyfikacji generalnej) walczyły bardzo dzielnie, za co im też należą się wielkie brawa!
Oto wyniki poszczególnych zawodników:
100 m (chłopcy)
7 miejsce - Melchior Wójcik
8 miejsce - Tomek Wójcik
10 miejsce - Sebastian Ryba
100 m (dziewczęta)
6 miejsce - Angelika Szuba
7 miejsce - Lidia Król
300 m (chłopcy)
4 miejsce - Tomek Wójcik
9 miejsce - Melchior Wójcik
12 miejsce - Ryba Sebastian
300 m (dziewczęta)
10 miejsce - Katarzyna Kusper
1000 m (chłopcy)
5 miejsce - Adam Szczerba
8 miejsce - Daniel Brenkus
Skok w dal (chłopcy)
3 miejsce - Nikodem Janiga
9 miejsce - Paweł Halczak
Skok w dal (dziewczęta)
12 miejsce - Lidia Król
13 miejsce - Kasia Kusper
Pchnięcie kulą (chłopcy)
3 miejsce - Paweł Halczak
13 miejsce - Piotrek Śmiech
16 miejsce - Adam Szczerba
Pchnięcie kulą (dziewczęta)
13 miejsce - Iza Król
Sztafeta 4x100 zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli 4 miejsce
Halowy Turnieju piłki nożnej GIMNAZJÓW
W dniu 10.04.2013 na hali sportowej w Czarnym Dunajcu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Gimnazjalnych.
Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.
Nasza drużyna zajęła I miejsce, ponadto najlepszym zawodnikiem zawodów został Dawid Kucharski:
Skład drużyny:
Hosaniak Wojciech, Gogolak Bartłomiej, Kucharski Dawid, Kąś Marcin, Ryba Sebastian, Szczerba Adam, Urban Szymon, Sarniak Paweł, Madziar Witold.
Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.
Nasza drużyna zajęła I miejsce, ponadto najlepszym zawodnikiem zawodów został Dawid Kucharski:
Skład drużyny:
Hosaniak Wojciech, Gogolak Bartłomiej, Kucharski Dawid, Kąś Marcin, Ryba Sebastian, Szczerba Adam, Urban Szymon, Sarniak Paweł, Madziar Witold.
~~~~~~~~~~~~~~
Turniej dla klas I-III Szkoły Podstawowej
W dniach 8, 11 i 12 Lutego został rozegrany turniej w pilke halową DLA najmłodszych kolegów z podstawówki (I-III) na Hali Sportowej w naszej Szkole. Organizatorami turnieju byli Paweł Sarniak, Kamil Wesołowski, Dawid Ryba, Paweł Halczak, Szymon Miejskie i Marcin Ledworuch, w ramach projektu. Opiekunem byłą Pani Dorota Bodzinowska.
Podsumowanie Spotkań :
Piątek - 8 Lutego:
· 1A 0-0 1B
· 2A 0-2 2B Damian Szymusiak 2 gole (IIB)
· 1B 0-3 2B Wojciech Podczerwiński 2 gole (IIB), Damian Szymusiak 1 gol (IIB)
· 1A 0-0 2A
PONIEDZIAŁEK - 11 Lutego:
· 3A 0-1 3B Maciej Madziar (IIIB)
· 3A 6-0 2A Kamil Żądlak 3 gole (3A), Wiktor Petk 2 gole (3A), Damian Szymusiak 1 gol.
· 3B 0-0 2B
· 3A 0-0 2B
· 3B 1-0 2A Konrad Wesołowski (IIIB)
WTOREK - 12 Lutego:
· 1A 0-3 2B Damian Szymusiak 2 gole, Wojciech Podczerwiński 1 gol. (IIB)
· 3B 3-0 1A Maciej Madziar 2 gole (IIIB), Konrad Wesołowski 1 gol (IIIB)
· 1B 0-7 3B Maciej Madziar 5 Goli (IIIB), Kamil Tylczak 2 gole (IIIB)
· 1A 0-3 3A Kamil Szymusiak 1 gol, Wiktor Petk 1 gol, Kamil Żądlak 1 gol.
· 1B 0-1 2A Dominik Świętek gol (IIA)
Uczniowie, którzy wzięli udział w turnieju:
Klasa IB:
· Mateusz Szczerba
· Tomek Szczerba
· Bugajski Piotrek
· Julia Pilch
· Marta Maciasz
· Bartosz Kamiński
Klasa IA:
· Ewelina Federak
· Paweł Bobek
· Bartłomiej Petk
· Dawid Czyż
· Brynczka Konrad
· Zborek Michał
Klasa IIB:
· Damian Szymusiak
· Wojciech Podczerwiński
· Dominik Śmiech
· Damian Kotlarczyk
· Mateusz Czyż
Klasa IIA:
· Michał Lenart
· Dominik Tomasik
· Błachuta Kamil
· Bachleda Jakub
· Świętek Dominik
· Szczerba Michał
· Szlachta Kacper
Klasa IIIB:
· Kamil Tylczak
· Maciej Madziar
· Norbert Konik
· Michał Tomasik
· Konrad Wesołowski
· Michał Maciasz
Klasa IIIA:
· Petk Wiktor
· Kamil Żądlak
· Kamil Szymusiak
· Daniel ISTOK
· Tomasz Barnaś
· Marcin Basisty
· Grzegorz Wójcik
KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYN:
MIEJSCE 1 - KLASA 3B.
MIEJSCE 2 - KLASA 2B
MIEJSCE 3 - KLASA 3A
MIEJSCE 4 - KLASA 2A
MIEJSCE 5 - KLASA 1A
MIEJSCE 6 - KLASA 1B
KRÓLEM Strzelców ZOSTAŁ MACIEJ Madziar.
Dziekujemy wszystkim klasom ZA udział w turnieju, Mamy Nadzieje, Ze wam Się podobało. Gratulujemy wszystkim drużynom, gdyż zaprezentowały Się z Dobrej Strony. Słuchali sędziego, stosowali gre fair play. Jeszcze Raz Dziekujemy wszystkim ZA Dobra zabawę!
Poniżej kilka ZDJĘĆ:
Podsumowanie Spotkań :
Piątek - 8 Lutego:
· 1A 0-0 1B
· 2A 0-2 2B Damian Szymusiak 2 gole (IIB)
· 1B 0-3 2B Wojciech Podczerwiński 2 gole (IIB), Damian Szymusiak 1 gol (IIB)
· 1A 0-0 2A
PONIEDZIAŁEK - 11 Lutego:
· 3A 0-1 3B Maciej Madziar (IIIB)
· 3A 6-0 2A Kamil Żądlak 3 gole (3A), Wiktor Petk 2 gole (3A), Damian Szymusiak 1 gol.
· 3B 0-0 2B
· 3A 0-0 2B
· 3B 1-0 2A Konrad Wesołowski (IIIB)
WTOREK - 12 Lutego:
· 1A 0-3 2B Damian Szymusiak 2 gole, Wojciech Podczerwiński 1 gol. (IIB)
· 3B 3-0 1A Maciej Madziar 2 gole (IIIB), Konrad Wesołowski 1 gol (IIIB)
· 1B 0-7 3B Maciej Madziar 5 Goli (IIIB), Kamil Tylczak 2 gole (IIIB)
· 1A 0-3 3A Kamil Szymusiak 1 gol, Wiktor Petk 1 gol, Kamil Żądlak 1 gol.
· 1B 0-1 2A Dominik Świętek gol (IIA)
Uczniowie, którzy wzięli udział w turnieju:
Klasa IB:
· Mateusz Szczerba
· Tomek Szczerba
· Bugajski Piotrek
· Julia Pilch
· Marta Maciasz
· Bartosz Kamiński
Klasa IA:
· Ewelina Federak
· Paweł Bobek
· Bartłomiej Petk
· Dawid Czyż
· Brynczka Konrad
· Zborek Michał
Klasa IIB:
· Damian Szymusiak
· Wojciech Podczerwiński
· Dominik Śmiech
· Damian Kotlarczyk
· Mateusz Czyż
Klasa IIA:
· Michał Lenart
· Dominik Tomasik
· Błachuta Kamil
· Bachleda Jakub
· Świętek Dominik
· Szczerba Michał
· Szlachta Kacper
Klasa IIIB:
· Kamil Tylczak
· Maciej Madziar
· Norbert Konik
· Michał Tomasik
· Konrad Wesołowski
· Michał Maciasz
Klasa IIIA:
· Petk Wiktor
· Kamil Żądlak
· Kamil Szymusiak
· Daniel ISTOK
· Tomasz Barnaś
· Marcin Basisty
· Grzegorz Wójcik
KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYN:
MIEJSCE 1 - KLASA 3B.
MIEJSCE 2 - KLASA 2B
MIEJSCE 3 - KLASA 3A
MIEJSCE 4 - KLASA 2A
MIEJSCE 5 - KLASA 1A
MIEJSCE 6 - KLASA 1B
KRÓLEM Strzelców ZOSTAŁ MACIEJ Madziar.
Dziekujemy wszystkim klasom ZA udział w turnieju, Mamy Nadzieje, Ze wam Się podobało. Gratulujemy wszystkim drużynom, gdyż zaprezentowały Się z Dobrej Strony. Słuchali sędziego, stosowali gre fair play. Jeszcze Raz Dziekujemy wszystkim ZA Dobra zabawę!
Poniżej kilka ZDJĘĆ:
~~~~~~~~~~~~~~
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ INDYWIDUALNY22.03.2013 r.
Zawodnicy którzy zajęli miejsca I-VI, zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców, reprezentować będą Powiat Nowotarski na zawodach rejonowych.
Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
1. Karolina Siodłak
5. Daniel Brenkus
9. Nikodem Janiga
Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
1. Karolina Siodłak
5. Daniel Brenkus
9. Nikodem Janiga
Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Gimnazjów o Puchar Wójta gminy Czarny Dunajec
Dnia 18.03.2013r. na Sali widowiskowej CKIP w Czarnym Dunajcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec Szkół Gimnazjalnych.
Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując wysokie miejsca. A oto poszczególne wyniki?
CHŁOPCY:
DZIEWCZĘTA:
Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując wysokie miejsca. A oto poszczególne wyniki?
CHŁOPCY:
- 1 Daniel Brenkus
- 2 Nikodem Janiga
- 9-13 Adam Szczerba, Szymon Urban
DZIEWCZĘTA:
- 1 Karolina Siodłak
- 4 Dagmara Spiszak
- 5 Magdalena Maciasz
- 13-16 Wioletta Bielańska
~~~~~~~~~~~~~~
GIMNAZJADA REJONU NOWY TARG
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
~~~~~~~~~~~~~~
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM – TURNIEJ DRUŻYNOWY
~~~~~~~~~~~~~~
Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Gimnazjów o Puchar Wójta gminy Czarny Dunajec
Dnia 11.12.2012r. odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec Szkół Gimnazjalnych na Sali widowiskowej CKIP w Czarnym Dunajcu.
KLASYFIKACJA GENERALNA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW
1m. SPSK STARE BYSTRE 1
2m. PIEKIELNIK
3m. RATUŁÓW
4m. CZARNY DUNAJEC
5m. ZAŁUCZNE
KLASYFIKACJA GENERALNA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT
1m. CZARNY DUNAJEC
2m. PIEKIELNIK
3m. ZAŁUCZNE
4m. RATUŁÓW
5m. SPSK STARE BYSTRE
KLASYFIKACJA GENERALNA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW
1m. SPSK STARE BYSTRE 1
2m. PIEKIELNIK
3m. RATUŁÓW
4m. CZARNY DUNAJEC
5m. ZAŁUCZNE
KLASYFIKACJA GENERALNA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT
1m. CZARNY DUNAJEC
2m. PIEKIELNIK
3m. ZAŁUCZNE
4m. RATUŁÓW
5m. SPSK STARE BYSTRE
~~~~~~~~~~~~~~
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ GIMNAZJUM
Listopad tradycyjnie w naszej szkole upłynął pod znakiem tenisa stołowego. Rozegrane turnieje z tejże dyscypliny sportowej cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przez co zarówno w Gimnazjum jak i w Szkole Podstawowej rozegrano dużą ilość spotkań, które wyłoniły „mistrzów” oraz reprezentantów na etap gminny.
Szkoła Podstawowa - dziewczęta
13 listopada 2012 r. 13 zawodniczek z klas V i VI stanęło do walki o tytuł mistrzyni szkoły podstawowej w tenisie stołowym.
Turniej został rozegrany systemem pucharowym do dwóch przegranych. Zawodniczki, które zajęły miejsca I - III otrzymały pamiątkowe medale, od miejsca I-VI - pamiątkowe dyplomy
Wyniki:
I m-ce – Aleksandra Madziar
II – Natalia Lenart
III- Anna Kaszuba
4. Natalia Maciasz
5. Natalia Podczerwińska
6. Izabela Barnaś
7. Anna Czerwień
8. Patrycja Szymusiak
9- 13 : Kamila Szczerba, Maria Czepiel, Klaudia Spiszak, Olga Kubińska, Klaudia Kotlarczyk
Turniej został rozegrany systemem pucharowym do dwóch przegranych. Zawodniczki, które zajęły miejsca I - III otrzymały pamiątkowe medale, od miejsca I-VI - pamiątkowe dyplomy
Wyniki:
I m-ce – Aleksandra Madziar
II – Natalia Lenart
III- Anna Kaszuba
4. Natalia Maciasz
5. Natalia Podczerwińska
6. Izabela Barnaś
7. Anna Czerwień
8. Patrycja Szymusiak
9- 13 : Kamila Szczerba, Maria Czepiel, Klaudia Spiszak, Olga Kubińska, Klaudia Kotlarczyk
Szkoła Podstawowa - chłopcy
Turniej odbył się 8 listopada i wzięło w nim udział 16 zawodników z klas III – VI szkoły podstawowej.
Turniej został rozegrany systemem pucharowym do dwóch przegranych.
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I - III otrzymali pamiątkowe medale, zawodnicy od miejsca I – VI otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Wyniki:
I m-ce – Kamil Starostowicz
II – Kamil Bachul
III – Hubert Konieczny
4. Kacper Siodłak
5. Patryk Brynczka
6. Marcin Kąś
7. Arkadiusz Wesołowski
8. Radosław Spiszak
9,10: Maciej Zborek, Dawid Brząkała
11,12: Dominik Smorek, Stanisław Żądlak
13,14: Wiktor Petk, Kacper Szymusiak
15,16: Michał Brząkała, Przemek Wesołowski
Turniej został rozegrany systemem pucharowym do dwóch przegranych.
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I - III otrzymali pamiątkowe medale, zawodnicy od miejsca I – VI otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Wyniki:
I m-ce – Kamil Starostowicz
II – Kamil Bachul
III – Hubert Konieczny
4. Kacper Siodłak
5. Patryk Brynczka
6. Marcin Kąś
7. Arkadiusz Wesołowski
8. Radosław Spiszak
9,10: Maciej Zborek, Dawid Brząkała
11,12: Dominik Smorek, Stanisław Żądlak
13,14: Wiktor Petk, Kacper Szymusiak
15,16: Michał Brząkała, Przemek Wesołowski
Gimnazjum - dziewczęta
26 listopada 2012 r. 7 dziewcząt z gimnazjum wzięło udział w turnieju tenisa stołowego.
Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.
Wyniki:
I m-ce – Karolina Siodłak
II – Wioletta Bielańska
III- Wiktoria Siodłak
IV – Dagmara Spiszak
V – Magdalena Maciasz
VI – Izabela Król
VII – Dominika Spiszak
Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.
Wyniki:
I m-ce – Karolina Siodłak
II – Wioletta Bielańska
III- Wiktoria Siodłak
IV – Dagmara Spiszak
V – Magdalena Maciasz
VI – Izabela Król
VII – Dominika Spiszak
Gimnazjum - chłopcy
Rozgrywki odbyły się w dniu 15.11.2012. Turniej został rozegrany (zarówno w fazie grupowej jak i fazie finałowej) systemem „każdy z każdym”. Na pierwszym etapie dwa najlepsze miejsca były premiowane wyjściem z grupy natomiast do ścisłego finału weszła najlepsza czwórka . A tak oto przedstawiają się wyniki:
I. Janiga Nikodem
II. Brenkus Daniel
III. Szczerba Adam
IV. Urban Szymon
V. Król Konrad
VI. Kucharski Dawid
I. Janiga Nikodem
II. Brenkus Daniel
III. Szczerba Adam
IV. Urban Szymon
V. Król Konrad
VI. Kucharski Dawid
~~~~~~~~~~~~~~
Powiatowe indywidualne biegi przełajowe
01.10.2012
Zawody odbyły się na terenie lotniska w Nowym Targu. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów - aż 5 z nich awansowało do etapu wojewódzkiego.
Wioletta Bielańska - II miejsce
Patryk Marszałek – IV miejsce
Józef Wesołowski – V miejsce
Joanna Kąś – VI miejsce
Anna Kaszuba – VI miejsce
Rywalizację na etapie powiatowym zakończyli: Aleksandra Madziar (11 m-ce), Maria Czepiel (12), Kacper Siodłak (12), Dawid Kucharski (14)
Wioletta Bielańska - II miejsce
Patryk Marszałek – IV miejsce
Józef Wesołowski – V miejsce
Joanna Kąś – VI miejsce
Anna Kaszuba – VI miejsce
Rywalizację na etapie powiatowym zakończyli: Aleksandra Madziar (11 m-ce), Maria Czepiel (12), Kacper Siodłak (12), Dawid Kucharski (14)
~~~~~~~~~~~~~~
Gminne indywidualne biegi przełajowe
27.09.2012
Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej:
Zajęliśmy III miejsce w klasyfikacji drużynowej
Miejsce I i II zajęły szkoły z Cichego.
W zawodach wzięło udział 14 szkół podstawowych.
II klasa:
- chłopcy: Damian Kotlarczyk – 10 m-ce, Dominik Świętek – 15 m-ce, Wojciech Podczerwiński – 27 m-ce
- dziewczęta: Patrycja Buk – I m-ce, Ewelina Kościelak 10 m-ce, Ewa Kurzeja – 16 m-ce
III - IV klasa:
- chłopcy: Kacper Siodłak - 5 m-ce, Wiktor Petk – 17 m-ce, Stanisław Żądlak – 28 m-ce
- dziewczęta: Zuzanna Federak – 15 m-ce, Edyta Wesołowska 26 m-ce, Julia Barnaś – 36 m-ce
V klasa:
- chłopcy: Kevin Pastorek – 14 m-ce
- dziewczęta: Anna Kaszuba - III m-ce, Klaudia Spiszak – 8 m-ce, Maria Kąś – 10 m-ce, Szymusiak Andżelika – 21 m-ce
VI klasa:
- chłopcy: Adrian Kąś – 5 m-ce, Hubert Konieczny – 20 m-ce
- dziewczęta: Aleksandra Madziar – 7 m-ce, Maria Czepiel – 8 m-ce, Olga Kubińska – 11 m-ce, Kornelia Chowaniec – 24 m-ce
Osiągnięcia uczniów gimnazjum
Zajęliśmy IV miejsce w klasyfikacji drużynowej
W zawodach wzięło udział 8 gimnazjów.
I klasa:
- chłopcy: Józef Wesołowski – II m-ce, Patryk Marszałek – 4 m-ce, Witold Madziar – 15 m-ce
- dziewczęta: Magdalena Maciasz – 15 m-ce, Dominika Spiszak – 21 m-ce, Sylwia Maśnica – 22 m-ce
II klasa:
- chłopcy: Szymon Urban – 8 m-ce, Kamil Wesołowski – 9 m-ce, Paweł Sarniak – 10 m-ce, Daniel Brenkus – 15 m-ce
- dziewczęta: Joanna Kąś - III m-ce, Wiktoria Siodłak – 15 m-ce, Karolina Siodłak – 16 m-ce
III klasa:
- chłopcy: Dawid Kucharski – 4 m-ce, Szymon Szczerba – 13 m-ce, Adam Szczerba – 17 m-ce, Ryba Sebastian – 21 m-ce
- dziewczęta: Katarzyna Kusper – 10 m-ce, Lidia Król – 13 m-ce, Karolina Małysa – 18 m-ce
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
6-Ki PIŁKARSKIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 13.09.2012
Całkiem dobrze zaczął się nasz sezon w piłkę nożną.... co prawda nie wygraliśmy ale zajęliśmy bardzo dobre drugie miejsce przegrywając tylko nieznacznie z Czarnym Dunajcem 1:2...