XIII Gminny Muzyczny Konkurs Języka Angielskiego
W środę 16 maja 2018 w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku odbył się po raz trzynasty Gminny Konkurs Muzyczny Języka Angielskiego. Do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowej i gimnazjalne w gminie Czarny Dunajec. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentowanie angielskich utworów muzycznych w jednej z dwóch kategorii: jako grupa lub jako soliści.
Głównym celem było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami w całej gminie.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne:
I miejsce ex aequo: Grupa z Piekielnika w skaldzie: Justyna Moniak i Daria Król oraz Grupa z Cichego w składzie: Aleksandra Skubisz i Natalia Miętus
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Kinga Barnaś, Justyna Stafira, Nikola Barnaś
III miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Dominik Ledworuch i Edyta Wesołowska
Wyróżnienie: Grupa z Cichego w składzie: Oliwia Gut i Natalia Bednarz oraz Grupa z Cichego w składzie Ewelina Zarycka, Natalia Kułach, Darek Gał, Karol Łowisz.
Soliści:
I miejsce ex aequo: Julia Barnaś z Piekielnika, Kinga Barnaś z Piekielnika oraz Szymon Molek z Załucznego
II miejsce: Dawid Mierzwa z Piekielnika
Wyniki szkół podstawowych w kategorii klas IV-VII:
Grupy wokalne:
I miejsce ex aequo: Grupa z Cichego w składzie Urszula Rydz i Gabriela Ratułowska oraz Grupa ze Starego Bystrego w składzie: Kinga Żegleń i Patrycja Molek
II miejsce ex aequo:
I miejsce ex aequo:
Grupy wokalne:
I miejsce ex aequo:
I miejsce: Nikola Kula ze Starego Bystrego 2
II miejsce: Zuzanna Zająć ze Starego Bystrego 1
Głównym celem było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami w całej gminie.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne:
I miejsce ex aequo: Grupa z Piekielnika w skaldzie: Justyna Moniak i Daria Król oraz Grupa z Cichego w składzie: Aleksandra Skubisz i Natalia Miętus
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Kinga Barnaś, Justyna Stafira, Nikola Barnaś
III miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Dominik Ledworuch i Edyta Wesołowska
Wyróżnienie: Grupa z Cichego w składzie: Oliwia Gut i Natalia Bednarz oraz Grupa z Cichego w składzie Ewelina Zarycka, Natalia Kułach, Darek Gał, Karol Łowisz.
Soliści:
I miejsce ex aequo: Julia Barnaś z Piekielnika, Kinga Barnaś z Piekielnika oraz Szymon Molek z Załucznego
II miejsce: Dawid Mierzwa z Piekielnika
Wyniki szkół podstawowych w kategorii klas IV-VII:
Grupy wokalne:
I miejsce ex aequo: Grupa z Cichego w składzie Urszula Rydz i Gabriela Ratułowska oraz Grupa ze Starego Bystrego w składzie: Kinga Żegleń i Patrycja Molek
II miejsce ex aequo:
- Grupa z Cichego w składzie: Julia Leja, Oliwia Knapczyk i Maja Haberny
- Grupa z Podczerwonego w składzie Alicja Michniak, Wioleta Haberna, Ewelina Podczerwińska, Anna Obrochta, Edyta Strama, Magda Ciężczak, Wiktoria Leja, Monika Leja, Paulina Pisowicz, Katarzyna Leja, Karolina Obyrtacz
- Grupa z Piekielnika w składzie: Magdalena Barnaś i Karolina Stafira
- Grupa z Piekielnika w składzie: Julia Małysa, Wiktoria Małysa, Karol Sivek
- Grupa z Podszkla w składzie: Emilia Jagódka i Natalia Hosaniak
- Grupa ze Starego Bystrego w składzie Amelia Kwiatkowska, Martyna Miętus, Adrian Migacz
I miejsce ex aequo:
- Alicja Mierzwa zz Piekielnika
- Kinga Czyrnek z Załucznego
- Zuzanna Zielińska ze Starego Bystrego
- Magdalena Wirmańska z Cichego 1
- Katarzyna Szymusiak z Załucznego
- Oliwia Obrochta ze Starego Bystrego
- Natalia Nowak z Cichego 1
- Gabriela Truchan z Cichego 1
- Zuzanna Kręcka z Czerwiennego
- Julia Styrczula z Czerwiennego
Grupy wokalne:
I miejsce ex aequo:
- Grupa ze Starego Bystrego w składzie: Monika Strama, Dorota Karwaczka, Bernadetta , Dawid Kiernia, Łukasz Bobak, Kamil Podczerwiński
- Grupa z Piekielnika w składzie: Jakub Śmiech, Jakub Bysiek, Wiktoria Gogolak, Karolina Siodłak, Marlena Śmiech, Krystian Rokicki
- Grupa z Czerwiennego w składzie: Aleksandra Jarosz, Krystyna Kicak, Natalia Karwaczka
- Grupa ze Starego Bystrego w składzie: Maria Hyrczyk, Aleksandra Skubisz, Karina Marduła
- Grupa z Piekielnika w składzie: Bartek Kąś, Emilia Szczepaniec, Filip Lenart, Oliwia Knap, Łucja Nowak
- Grupa z Piekielnika w składzie: Marlena Orłowska, Karolina Cichowska, Natalia Szczerba, Oliwia Kurzeja
I miejsce: Nikola Kula ze Starego Bystrego 2
II miejsce: Zuzanna Zająć ze Starego Bystrego 1