I
Dzień Sportu
dla klas VII, VIII
i III gimnazjum
I miejsce wywalczyła klasa III b
II miejsce - klasa VIII a
III miejsce - VII a
IV m-ce - III a
V m-ce - klasy VIII b i VIIb
Dzień Sportu
dla klas VII, VIII
i III gimnazjum
I miejsce wywalczyła klasa III b
II miejsce - klasa VIII a
III miejsce - VII a
IV m-ce - III a
V m-ce - klasy VIII b i VIIb
Dzień Sportu
dla klas
IV - VI
Dzień Sportu w naszej szkole to przede wszystkim dobra zabawa. Każdy znajdzie coś dla siebie - skoki, rzuty, piłkarzyki, puzzle, emocjonująca sztafeta i na koniec pokaz siły, czyli przeciąganie liny. W sumie uczniowie rywalizowali w aż 17 różnych konkurencjach.
Musieli wykazać się także wiedzą o sporcie i podać, między innymi, naszych rywali grupowych w eliminacjach do Euro 2020.
Najwięcej punktów (62) zdobyła klasa Va i wywalczyła I miejsce.
II miejsce zajęły klasy IVa i IVb zdobywając po 49 pkt.
III m-ce (48 pkt) - zajęła klasa VI b, czyli część uczniów z klasy VI, która do klasy IV była klasą "b".
IV miejsce zajęły klasy Vb i VIa, które zdobyły 47 pkt, tylko o 1 pkt mniej niż miejsce III!
Brawa dla wszystkich uczestników, którzy jak widać na zdjęciach dobrze bawili się podczas sportowego święta :-).
Dzień Sportu dla klas I - III
Nasi najmłodsi uczniowie w piątek 7 czerwca 2019 r. mieli swoje sportowe święto.
Biegali, skakali, rzucali, kopali i bili swoje rekordy w różnych konkurencjach, które prowadziły dla nich starsze koleżanki z klas ósmych i siódmych.
Na koniec wielkich emocji dostarczyło wszystkim przeciąganie liny, w którym niezwyciężona okazała się klasa II ;)
Wielkie podziękowania dla dziewczyn i chłopców z klasy III, którzy pomogli przeprowadzić wszystkie konkurencje oraz gry!
Nasi najmłodsi uczniowie w piątek 7 czerwca 2019 r. mieli swoje sportowe święto.
Biegali, skakali, rzucali, kopali i bili swoje rekordy w różnych konkurencjach, które prowadziły dla nich starsze koleżanki z klas ósmych i siódmych.
Na koniec wielkich emocji dostarczyło wszystkim przeciąganie liny, w którym niezwyciężona okazała się klasa II ;)
Wielkie podziękowania dla dziewczyn i chłopców z klasy III, którzy pomogli przeprowadzić wszystkie konkurencje oraz gry!
Dnia 04.06.2019 w pięknych okolicznościach przyrody, na pięknych obiektach krakowskiego AWF przyszło nam się zmierzyć z najlepszymi ekipami lekkoatletycznymi z rodzimego województwa.
Chociaż nie wszystko wyszło tak jak w finałach powiatowych (począwszy od braków kadrowych) było bardzo pozytywnie, chłopcy dali z siebie wszystko, walczyli zażarcie ale fair. Ponadto chcę zaznaczyć fajną atmosferę panującym w teamie.
Ostatecznie jesteśmy 7 drużyną Województwa Małopolskiego !!!!! 😊.
Jest też ogromny sukces indywidulny w postaci 3 miejsca w biegu na 1000 m, a wyczynu tego dokonał Maciej Madziar.
Wystąpiliśmy w składzie: Barnaś Tomasz, Bielański Szymon, Dziubek Arkadiusz, Kapuściak Michał, Konik Norbert, Kotlarczyk Damian, Madziar Maciej, Podczerwiński Wojciech, Sproch Marcin, Szymusiak Damian, Tomasik Maciej, Śmiech Dawid, Wacławiak Paweł, Wesołowski Konrad.
Chociaż nie wszystko wyszło tak jak w finałach powiatowych (począwszy od braków kadrowych) było bardzo pozytywnie, chłopcy dali z siebie wszystko, walczyli zażarcie ale fair. Ponadto chcę zaznaczyć fajną atmosferę panującym w teamie.
Ostatecznie jesteśmy 7 drużyną Województwa Małopolskiego !!!!! 😊.
Jest też ogromny sukces indywidulny w postaci 3 miejsca w biegu na 1000 m, a wyczynu tego dokonał Maciej Madziar.
Wystąpiliśmy w składzie: Barnaś Tomasz, Bielański Szymon, Dziubek Arkadiusz, Kapuściak Michał, Konik Norbert, Kotlarczyk Damian, Madziar Maciej, Podczerwiński Wojciech, Sproch Marcin, Szymusiak Damian, Tomasik Maciej, Śmiech Dawid, Wacławiak Paweł, Wesołowski Konrad.
!!! MAMY TO !!!
W klasyfikacji drużynowej nasi chłopcy wywalczyli 1 miejsce dzięki czemu awansowaliśmy do finałów wojewódzkich.
Bardzo fajny występ zaliczyły również dziewczęta, które poobijane, przemoczone i zmęczone zostawiły kawał serducha na bieżni.
Wyniki indywidualne i sztafeta:
II miejsce - Ewelina Federak - w biegu na 300 m.
III miejsce - Nowak Aleksandra - w biegu na 100 m.
III miejsce - Weronika Kadaś - w biegu na 600 m.
II miejsce - w sztafecie 4x100 w składzie: Ola Nowak, Kasia Wójcik, Kasia Zborek, Ewa Kurzeja.
III miejsce - Konrad Wesołowski - w biegu na 300 m.
III miejsce - Szymon Bielański - w skoku w dal.
II miejsce - Paweł Wacławiak - w pchnięciu kulą.
II miejsce - Bartłomiej Petk - w rzucie oszczepem.
I miejsce - w sztafecie 4x100 w składzie: Marcin Sproch, Maciej Tomasik, Arkadiusz Dziubek, Konrad Wesołowski.
Cała drużyna wystąpiła w składzie:
Dziewczęta: Ola Nowak, Kasia Zborek, Ewelina Federak, Zuzia Federak, Weronika Kadaś, Martyna Król, Kasia Wójcik, Klaudia Kukucz, Ewa Kurzeja, Dominika Barnaś, Karolina Król,
Panowie: Tomek Barnaś, Szymon Bielański, Kamil Błachuta, Arek Dziubek, Michał Kapuściak, Norbert Konik, Damian Kotlarczyk, Maciek Madziar, Bartek Petk, Wojtek Podczerwiński, Marcin Sproch, Michał Szczerba, Damian Szymusiak, Maciek Tomasik, Paweł Wacławiak, Konrad Wesołowski.
W klasyfikacji drużynowej nasi chłopcy wywalczyli 1 miejsce dzięki czemu awansowaliśmy do finałów wojewódzkich.
Bardzo fajny występ zaliczyły również dziewczęta, które poobijane, przemoczone i zmęczone zostawiły kawał serducha na bieżni.
Wyniki indywidualne i sztafeta:
II miejsce - Ewelina Federak - w biegu na 300 m.
III miejsce - Nowak Aleksandra - w biegu na 100 m.
III miejsce - Weronika Kadaś - w biegu na 600 m.
II miejsce - w sztafecie 4x100 w składzie: Ola Nowak, Kasia Wójcik, Kasia Zborek, Ewa Kurzeja.
III miejsce - Konrad Wesołowski - w biegu na 300 m.
III miejsce - Szymon Bielański - w skoku w dal.
II miejsce - Paweł Wacławiak - w pchnięciu kulą.
II miejsce - Bartłomiej Petk - w rzucie oszczepem.
I miejsce - w sztafecie 4x100 w składzie: Marcin Sproch, Maciej Tomasik, Arkadiusz Dziubek, Konrad Wesołowski.
Cała drużyna wystąpiła w składzie:
Dziewczęta: Ola Nowak, Kasia Zborek, Ewelina Federak, Zuzia Federak, Weronika Kadaś, Martyna Król, Kasia Wójcik, Klaudia Kukucz, Ewa Kurzeja, Dominika Barnaś, Karolina Król,
Panowie: Tomek Barnaś, Szymon Bielański, Kamil Błachuta, Arek Dziubek, Michał Kapuściak, Norbert Konik, Damian Kotlarczyk, Maciek Madziar, Bartek Petk, Wojtek Podczerwiński, Marcin Sproch, Michał Szczerba, Damian Szymusiak, Maciek Tomasik, Paweł Wacławiak, Konrad Wesołowski.
Powiatowe Igrzyska
w Czwórboju
Lekkoatletycznym
Etap powiatowy czwórboju lekkoatletycznego odbył się 10 maja 2019 r. na stadionie w Nowy Targu.
W igrzyskach wzięły udział szkoły z 6 miejscowości: Cichego, Krościenka, Szczawnicy, Raby Wyżnej, Sieniawy i Piekielnika.
Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Cichego, na drugim miejscu uplasował się zespół ze Szczawnicy, nasza drużyna wywalczyła III miejsce.
Wynik oczywiście nas cieszy, chociaż liczyliśmy na drugie miejsce, które dałoby nam awans do kolejnego etapu. W przyszłym roku będzie o co walczyć :-)
Naszą drużynę reprezentowały: Marta Maciasz, Alicja Mierzwa, Anita Szczęch, Weronika Szczepaniec, Kinga Basisty, Kamila Konik.
Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach uzyskały:
- Marta Maciasz - 600 m - 2:02,50 min
- Marta Maciasz - 100 m - 9,28 s
- Marta Maciasz - skok w dal - 4,10 m
- Anita Szczęch - rzut piłeczką palantową - 25,5o m.
Brawo dziewczęta!
W dniu 09.05.2019 został rozegrany turniej piłki nożnej halowej chłopców w klasach III gim i VII, VIII sp.
Zaskoczenia nie było, rywalizacja od początku do końca przebiegała pod dyktando klasy III a.
Wyniki:
1. miejsce - klasa III a w składzie: Maciej Madziar, Szymon Bielański, Kamil Szymusiak, Norbert Konik.
2. miejsce - klasa III b w składzie: Maciej Tomasik, Konrad Wesołowski, Marcin Sproch, Michał Kapuściak.
3. miejsce - klasa VIII a w składzie: Dominik Tomasik, Michał Lenart, Krzysiek Moniak, Dominik Świętek.
Zaskoczenia nie było, rywalizacja od początku do końca przebiegała pod dyktando klasy III a.
Wyniki:
1. miejsce - klasa III a w składzie: Maciej Madziar, Szymon Bielański, Kamil Szymusiak, Norbert Konik.
2. miejsce - klasa III b w składzie: Maciej Tomasik, Konrad Wesołowski, Marcin Sproch, Michał Kapuściak.
3. miejsce - klasa VIII a w składzie: Dominik Tomasik, Michał Lenart, Krzysiek Moniak, Dominik Świętek.
Czwórbój
lekkoatletyczny
- zawody
Ośrodka Sportowego
Nowy Targ
Zawody odbyły się 7 maja 2019 r. na stadionie w Nowym Targu.
To pierwszy udział naszej szkoły w zawodach Ośrodka Nowy Targ, który dzięki naszym wspaniałym zawodniczkom zakończył się sukcesem :-)
Dziewczęta wywalczyły II miejsce i tym samym awans do etapu powiatowego.
Skład naszej drużyny: Marta Maciasz, Weronika Szczepaniec, Anita Szczęch, Alicja Mierzwa, Natalia Kubik, Emilia Szczepaniec.
Czwórbój to dyscyplina, w której wszystkie zawodniczki biorą udział w czterech konkurencjach, czyli skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegu na 60 m i biegu na 600 m.
Najlepsze wyniki z poszczególnych konkurencji uzyskane przez nasze zawodniczki:
- w biegu na 600 m - Alicja Mierzwa - czas 2:05 min.
- w biegu na 60 m - Marta Maciasz - czas 8,85 sek.
- w skoku w dal - Anita Szczęch - 4,0 m
- w rzucie piłeczką palantową - Natalia Kubik - 25 m
Indywidualnie najwięcej punktów zdobyła Marta Maciasz (233 pkt)
i wywalczyła III miejsce.
Najmłodszą uczestniczką zawodów była Emilka Szczepaniec -3 lata młodsza od większości uczestniczek, ale i tak świetnie sobie poradziła - brawo!
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!
lekkoatletyczny
- zawody
Ośrodka Sportowego
Nowy Targ
Zawody odbyły się 7 maja 2019 r. na stadionie w Nowym Targu.
To pierwszy udział naszej szkoły w zawodach Ośrodka Nowy Targ, który dzięki naszym wspaniałym zawodniczkom zakończył się sukcesem :-)
Dziewczęta wywalczyły II miejsce i tym samym awans do etapu powiatowego.
Skład naszej drużyny: Marta Maciasz, Weronika Szczepaniec, Anita Szczęch, Alicja Mierzwa, Natalia Kubik, Emilia Szczepaniec.
Czwórbój to dyscyplina, w której wszystkie zawodniczki biorą udział w czterech konkurencjach, czyli skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegu na 60 m i biegu na 600 m.
Najlepsze wyniki z poszczególnych konkurencji uzyskane przez nasze zawodniczki:
- w biegu na 600 m - Alicja Mierzwa - czas 2:05 min.
- w biegu na 60 m - Marta Maciasz - czas 8,85 sek.
- w skoku w dal - Anita Szczęch - 4,0 m
- w rzucie piłeczką palantową - Natalia Kubik - 25 m
Indywidualnie najwięcej punktów zdobyła Marta Maciasz (233 pkt)
i wywalczyła III miejsce.
Najmłodszą uczestniczką zawodów była Emilka Szczepaniec -3 lata młodsza od większości uczestniczek, ale i tak świetnie sobie poradziła - brawo!
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!
Turniej ten wygrała klasa III a
Natomiast pozostałe miejsca na podium przypadły kolejno:
klasie III b ze srebrnym krążkiem.
klasie VIII a, która stanęła na najmniejszym stopniu podium.
Zwycięski team wystąpił w składzie: Maciej Madziar, Szymon Bielański, Kamil Szymusiak, Norbert Konik.
Natomiast pozostałe miejsca na podium przypadły kolejno:
klasie III b ze srebrnym krążkiem.
klasie VIII a, która stanęła na najmniejszym stopniu podium.
Zwycięski team wystąpił w składzie: Maciej Madziar, Szymon Bielański, Kamil Szymusiak, Norbert Konik.
Dnia 02.04.2019 nasze drużyny dziewcząt wzięły udział w Gminnym Turnieju Piłki Halowej.
Piekielnik zaprezentował się bardzo dobrze i niemal wspiął się na szczyt w gminnej hierarchii piłki nożnej halowej.
Pierwsze mecze rozbudziły nadzieję że jesteśmy w stanie zgarnąć wszystko, ale jednak w spotkaniu finałowym rozbijaliśmy się o wyżej plasowane finalistki rozgrywek wojewódzkich a zarazem gospodarzy turnieju. Ostatecznie "stara gwardia" zajęła II miejsce co i tak jest olbrzymim sukcesem.
Młodsze dziewczęta zagrały bardzo zadziorną, pełną zaangażowania piłkę nożną i nawiązały równorzędną walkę jednak brakło szczęścia, ale pozostawiły pozytywne wrażenie z ogromnymi nadziejami na przyszłość.
Piekielnik zaprezentował się bardzo dobrze i niemal wspiął się na szczyt w gminnej hierarchii piłki nożnej halowej.
Pierwsze mecze rozbudziły nadzieję że jesteśmy w stanie zgarnąć wszystko, ale jednak w spotkaniu finałowym rozbijaliśmy się o wyżej plasowane finalistki rozgrywek wojewódzkich a zarazem gospodarzy turnieju. Ostatecznie "stara gwardia" zajęła II miejsce co i tak jest olbrzymim sukcesem.
Młodsze dziewczęta zagrały bardzo zadziorną, pełną zaangażowania piłkę nożną i nawiązały równorzędną walkę jednak brakło szczęścia, ale pozostawiły pozytywne wrażenie z ogromnymi nadziejami na przyszłość.
Turniej Siatkówki
dla Mieszkańców
Piekielnika
31 marca 2019 r.
Kolejny Turniej dla Mieszkańców Piekielnika przeszedł do historii :-)
Trzeba przyznać, że w tym roku był wyjątkowo emocjonujący, bo aż trzy drużyny po zakończeniu turnieju miały nadzieję i szanse na I miejsce, a o kolejności drużyn zdecydowała mała tabela i tutaj też różnice były minimalne!
Tytuł mistrza obroniła drużyna Pokemony.
Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym.
Wyniki poszczególnych meczy:
Pokemony - FC po nalewce: 2:0 (16:14, 15:6)
Rodzinka.pl - Miszmasz: 2:0 (15:10, 15:5)
Pokemony - Woman Team: 2:0 (15:10,15:10)
FC po nalewce - Miszmasz: 2:0 (15:10, 15:9)
Rodzinka.pl - Woman Team: 2:0 (15:5, 15:12)
Pokemony - Miszmasz: 2:0 (15:8, 15:8)
FC po nalewce - Rodzinka.pl: 2:0 (15:13, 15:8)
Miszmasz - Women Team: 2:1 (12:15, 15:11, 15:13)
Pokemony - Rodzinka.pl: 0:2 (8:15, 13:15)
FC po nalewce - Woman Team: 2:0 (15:10, 15:5)
Wyniki turnieju:
I miejsce - Pokemony w składzie: Izabela Barnaś, Piotr Król, Magdalena Maciasz, Maciek Barnaś, Wiktoria Siodłak, Szymon Madziar
II miejsce - Rodzinka.pl w składzie: Marzena Szuba, Szymon Szuba, Mariusz Madziar, Dawid Madziar, Kuba Madziar, Marek Krupa i Wiola Madziar jako dobry duch drużyny ;-) i pomoc sędziowska
III miejsce - FC po nalewce w składzie: Zbigniew Bielański, Dawid Federak, Dawid Brząkała, Szymon Brząkała, Michał Brząkała, Kamil Starostowicz, Grzesiek Malec
IV miejsce - Miszmasz w składzie: Dorota Bodzinowska, Monika Kalarus, Damian Czyszczoń, Zuza Federak, Patrycja Szczerba, Marcin Sproch
V miejsce - Woman Team w składzie: Wioletta Bielańska, Dominika Spiszak, Natalia Maciasz, Natalia Lenart, Aleksandra Madziar, Anna Kaszuba
Gratulujemy wszystkim pięciu drużynom udziału i super walki.
Dziękujemy za wspaniałą sportową atmosferę i zapraszamy za rok!
dla Mieszkańców
Piekielnika
31 marca 2019 r.
Kolejny Turniej dla Mieszkańców Piekielnika przeszedł do historii :-)
Trzeba przyznać, że w tym roku był wyjątkowo emocjonujący, bo aż trzy drużyny po zakończeniu turnieju miały nadzieję i szanse na I miejsce, a o kolejności drużyn zdecydowała mała tabela i tutaj też różnice były minimalne!
Tytuł mistrza obroniła drużyna Pokemony.
Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym.
Wyniki poszczególnych meczy:
Pokemony - FC po nalewce: 2:0 (16:14, 15:6)
Rodzinka.pl - Miszmasz: 2:0 (15:10, 15:5)
Pokemony - Woman Team: 2:0 (15:10,15:10)
FC po nalewce - Miszmasz: 2:0 (15:10, 15:9)
Rodzinka.pl - Woman Team: 2:0 (15:5, 15:12)
Pokemony - Miszmasz: 2:0 (15:8, 15:8)
FC po nalewce - Rodzinka.pl: 2:0 (15:13, 15:8)
Miszmasz - Women Team: 2:1 (12:15, 15:11, 15:13)
Pokemony - Rodzinka.pl: 0:2 (8:15, 13:15)
FC po nalewce - Woman Team: 2:0 (15:10, 15:5)
Wyniki turnieju:
I miejsce - Pokemony w składzie: Izabela Barnaś, Piotr Król, Magdalena Maciasz, Maciek Barnaś, Wiktoria Siodłak, Szymon Madziar
II miejsce - Rodzinka.pl w składzie: Marzena Szuba, Szymon Szuba, Mariusz Madziar, Dawid Madziar, Kuba Madziar, Marek Krupa i Wiola Madziar jako dobry duch drużyny ;-) i pomoc sędziowska
III miejsce - FC po nalewce w składzie: Zbigniew Bielański, Dawid Federak, Dawid Brząkała, Szymon Brząkała, Michał Brząkała, Kamil Starostowicz, Grzesiek Malec
IV miejsce - Miszmasz w składzie: Dorota Bodzinowska, Monika Kalarus, Damian Czyszczoń, Zuza Federak, Patrycja Szczerba, Marcin Sproch
V miejsce - Woman Team w składzie: Wioletta Bielańska, Dominika Spiszak, Natalia Maciasz, Natalia Lenart, Aleksandra Madziar, Anna Kaszuba
Gratulujemy wszystkim pięciu drużynom udziału i super walki.
Dziękujemy za wspaniałą sportową atmosferę i zapraszamy za rok!
W dniach 26.02 i 05.03 odbył się emocjonujący pełen zwrotów akcji, zaangażowania, sportowej walki i kilku siniaków turniej. Do Rywalizacji przystąpiło 6 drużyn.
Na pochwałę zasługują wszystkie zawodniczki bez wyjątku, jednak trzeba zaznaczyć że te najmłodsze, najmniejsze ku zdziwieniu sędziego tanio skóry nie sprzedały.
Rywalizacja odbyła się w miłej koleżeńskiej atmosferze i momentami z dość głośnym wsparciem swoich sympatyków.
Wyniki:
I miejsce
pierwsza drużyna klasy VI w składzie: Alicja Mierzwa, Karina Rokicka, Anita Szczęch, Karolina Świętek.
II miejsce
V b w składzie: Kinga Basisty, Barbara Buroń, Maja Gogolak, Natalia Kubik, Patrycja Madziar, Sabina Szymala, Oliwia Szymusiak
III miejsce
druga drużyna klasy VI w składzie: Karolina Kałużna, Martyna Karlak, Kamila Konik, Lenart Katarzyna, Weronika Szepaniec,
oraz
V a w składzie: Magda Barnaś, Kinga Łaś, Nikola Maślak, Justyna Rokicka, Karolina Stafira
Pozostałe miejsca przypadły IV-to klasistkom.
Na pochwałę zasługują wszystkie zawodniczki bez wyjątku, jednak trzeba zaznaczyć że te najmłodsze, najmniejsze ku zdziwieniu sędziego tanio skóry nie sprzedały.
Rywalizacja odbyła się w miłej koleżeńskiej atmosferze i momentami z dość głośnym wsparciem swoich sympatyków.
Wyniki:
I miejsce
pierwsza drużyna klasy VI w składzie: Alicja Mierzwa, Karina Rokicka, Anita Szczęch, Karolina Świętek.
II miejsce
V b w składzie: Kinga Basisty, Barbara Buroń, Maja Gogolak, Natalia Kubik, Patrycja Madziar, Sabina Szymala, Oliwia Szymusiak
III miejsce
druga drużyna klasy VI w składzie: Karolina Kałużna, Martyna Karlak, Kamila Konik, Lenart Katarzyna, Weronika Szepaniec,
oraz
V a w składzie: Magda Barnaś, Kinga Łaś, Nikola Maślak, Justyna Rokicka, Karolina Stafira
Pozostałe miejsca przypadły IV-to klasistkom.
Szkolny
deblowy turniej
tenisa stołowego
dziewcząt
rocznik
2006-2009
Turniej został rozegrany w 20 i 27 lutego. W pierwszej fazie turnieju wzięło udział 11 par dziewcząt, a do drugiej awansowało 5 drużyn.
Wyniki turnieju:
I miejsce - Alicja Mierzwa i Karina Rokicka
II - Kinga Łaś i Basia Buroń
III - Anita Szczęch i Paulina Kojda
IV - Róża Chwistek i Weronika Szczepaniec
V - Angelika Jagódka i Martyna Karlak
Brawo dziewczęta!
Szkolny
deblowy turniej
tenisa stołowego
chłopców rocznik
2006-2009
Mistrzami w szkolnym deblowym turnieju tenisa stołowego chłopców rocznik 2006 i mł. zostali Bartłomiej Kamiński i Piotr Bugajski.
II m-ce zajęli - Kuba Juraszek i Gabryś Basisty, a III - Patryk Mierzwa i Dawid Małysa.
W turnieju wzięło udział 8 par. Gratulujemy wszystkim udziału w rywalizacji.
deblowy turniej
tenisa stołowego
chłopców rocznik
2006-2009
Mistrzami w szkolnym deblowym turnieju tenisa stołowego chłopców rocznik 2006 i mł. zostali Bartłomiej Kamiński i Piotr Bugajski.
II m-ce zajęli - Kuba Juraszek i Gabryś Basisty, a III - Patryk Mierzwa i Dawid Małysa.
W turnieju wzięło udział 8 par. Gratulujemy wszystkim udziału w rywalizacji.
W dniu 12.02.2019 dziewczęta z młodszych klas podstawówki wzięły udział w gminnym turnieju siatkówki. Zawody te można zaliczyć do względnie udanych (niedosyt jednak jest). Nawiązaliśmy równorzędną walkę z przeciwnikami, ale szczęście sprzyjało bardziej rywalom.
Na pochwałę zasługuje postawa wszystkich zawodniczek, które wykazały się ogromnym zaangażowaniem, sportową walką, oraz zaraźliwą pogodą ducha.
Zagraliśmy w składzie: Marta Maciasz, Julia Pilch, Martyna Karlak, Alicja Mierzwa, Paulina Kojda, Weronika Szczepaniec, Anita Szczęch, Karolina Świętek, Basia Buroń, Kinga Łaś :)
Na pochwałę zasługuje postawa wszystkich zawodniczek, które wykazały się ogromnym zaangażowaniem, sportową walką, oraz zaraźliwą pogodą ducha.
Zagraliśmy w składzie: Marta Maciasz, Julia Pilch, Martyna Karlak, Alicja Mierzwa, Paulina Kojda, Weronika Szczepaniec, Anita Szczęch, Karolina Świętek, Basia Buroń, Kinga Łaś :)
Z zawodów wróciliśmy z najmniejszym z pucharów :) , tak więc plan minimum zaliczony.
Walka była zażarta wyrównana, jedynie podczas starcia z chłopakami z Załucznego rozbijaliśmy się o mur nie do przejścia i ze spokojem uznaliśmy ich wyższość.
Brawo: Szymon Bielański, Maciej Madziar, Marcin Sproch, Michał Kościelak, Konik Norbert, Kamil Szymusiak, Damian Szymusiak, Michał Kapuściarz, Bartek Petk.
Walka była zażarta wyrównana, jedynie podczas starcia z chłopakami z Załucznego rozbijaliśmy się o mur nie do przejścia i ze spokojem uznaliśmy ich wyższość.
Brawo: Szymon Bielański, Maciej Madziar, Marcin Sproch, Michał Kościelak, Konik Norbert, Kamil Szymusiak, Damian Szymusiak, Michał Kapuściarz, Bartek Petk.
Turniej Siatkówki
- mixty
w ramach obchodów Święta Szkoły w Piekielniku
Turniej odbył się 4 stycznia 2018 r. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. W Załucznem rozegrały rozegrały swoje mecze 4 drużyny z grupy A, z której do półfinału przeszły ekipy z Załucznego i Pieniążkowic. Z grupy B do dalszych rozgrywek awansowało Ciche oraz gospodarze, czyli my :-).
W półfinale, jako wygrani z grupy B zmierzyliśmy się z drużyną z Pieniążkowic, która zajęła II m-ce w grupie A. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się wygranym przez nas tie-brekiem, w którym drużyna z Pieniążkowic zepsuła sporo zagrywek, a za to nasi siatkarze serwowali prawie bezbłędnie.
W drugim półfinale drużyna z Załucznego bez większych problemów pokonała Ciche.
W meczu o I miejsce, naszej drużynie zabrakło chyba wiary w szanse na zwycięstwo, bo nawet przy stanie 14:14 w zawodnikach nie było wielkiej nadziei na wygraną. Fakt, że piorunujące ataki siatkarzy z Załucznego mogły taką nadzieję odebrać niejednej drużynie...
My cieszymy się z II miejsca, bo nasi zawodnicy pokazali naprawdę ładną siatkówkę. :-)
Wyniki zawodów:
I m-ce - Załuczne
II - Piekielnik
III - Pieniążkowice
IV - Ciche.
Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym odbyły się 14 grudnia na sali widowiskowej w Czarnym Dunajcu.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się naprawdę dobrze - zdobyli aż 3 medale!
Miejsca w pierwszej szóstce wywalczyli:
Izaak Ziółko - I miejsce
Bartłomiej Petk - II miejsce
Klaudia Świętek - III miejsce
Wiktor Petk - IV m-ce
Zuzanna Federak - IV m-ce
Ewelina Federak - VI miejsce.
Rejonowe
Igrzyska Młodzieży
w Drużynowym
Tenisie Stołowym
- półfinał wojewódzki.
11 grudnia 2018 r. nasza drużyna w składzie Izaak Ziółko i Bartłomiej Petk walczyła o awans do etapu wojewódzkiego.
Do rywalizacji stanęło 5 drużyn z miejscowości: Nowy Targ, Krzyszkowice, Naprawa, Białka i Piekielnik.
Awans uzyskały drużyny z Nowego Targu i Krzyszkowic.
Nasi chłopcy wywalczyli III miejsce, które niestety nie daje awansu do dalszego etapu, ale i tak gratulujemy świetnego występu!
Brawo!!!
Powiatowe Drużynowe
Mistrzostwa
Tenisie Stołowym
Igrzyska Młodzieży
Rozgrywki na etapie powiatowym odbyły się 5 grudnia 2018 r. w Nowym Targu.
Drużyna chłopców zaliczyła bardzo dobry turniej, w którym udało się awansować do kolejnego etapu, czyli półfinału wojewódzkiego.
Drużyna chłopców w składzie: Izaak Ziółko, Bartłomiej Petk oraz Jakub Cesarz
zajęła II miejsce.
Dziewczęta zajęły miejsce V.
Gratulacje dla wszystkich!
Gminne Drużynowe
Mistrzostwa
w Tenisie Stołowym
Igrzyska Młodzieży
W tym roku do turnieju drużynowego przystąpiły tylko 3 szkoły: Ratułów, Załuczne i Piekielnik.
Uczniowie podczas zawodów rozgrywali mecze indywidualne oraz mecze deblowe.
Tym razem na najwyższym stopniu podium, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, stanęła drużyna z Ratułowa.
Nasi uczniowie w obu kategoriach wywalczyli miejsca II.
Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym – Igrzyska Dzieci
Turniej odbył się 19 listopada 2018 r. na sali widowiskowej centrum kultury w Czarnym Dunajcu.
Do turnieju przystąpiło 5 szkół. W kategorii dziewcząt do rywalizacji stanęło 12 zawodniczek. Nasze dziewczęta spisały się bardzo dobrze zajmując miejsca 2,3 i 4.
II m-ce - Alicja Mierzwa
III - Paulina Kojda
IV - Róża Chwistek
Za miejsca II i III dziewczęta otrzymały piękne statuetki oraz bardzo dobre rakietki, które mamy nadzieję przyniosą jeszcze lepsze wyniki!
W kategorii chłopców wystąpiło 16 zawodników, a z naszej szkoły najlepsze - IV miejsce zajął Bartłomiej Kamiński
Szkolny turniej
tenisa stołowego
chłopców rocznik
2003-2005
W turnieju wzięło udział 10 uczniów. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym.
Miejsce I - Izaak Ziółko
II - Bartłomiej Petk
III - Maciej Madziar
IV - Jakub Cesarz
V - Wiktor Petk
VI - Michał Kościelak
W turnieju wzięli udział także: Damian Szymusiak, Marcin Sproch, Seweryn Piekielnicki, Dawid Czyż.
Gratulujemy!
Szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt rocznik
2006 - 2009
Do turnieju przystąpiło 20 dziewcząt. Pierwsza część turnieju została rozegrana systemem pucharowym do dwóch przegranych. W drugiej części turnieju, która odbyła się 31 października 2018 r. zagrało 7 dziewcząt systemem każdy z każdym.
Najlepsza siódemka to:
I miejsce - Alicja Mierzwa
II miejsce - Róża Chwistek
III miejsce - Paulina Kojda
IV - Karina Rokicka
V - Marta Maciasz
VI - Basia Buroń
VII - Kamila Konik
W turnieju wzięły udział także: Kinga Łaś, Wiktoria Skupień, Karolina Kałużna, Justyna Rokicka, Karolina Cichowska, Iza Myrda, Weronika Szczepaniec, Karina Rokicka, Amelia Golak, Martyna Karlak, Patrycja Rafacz, Oliwia Handzel, Emilia Krupa.
Brawo dziewczęta!!!
Szkolny turniej tenisa stołowego chłopców rocznik
2006 - 2009
Chłopcy rozegrali swój turniej 25 października 2018 r.
W turnieju wzięło udział 22 zawodników.
Wyniki:
I miejsce - Jakub Juraszek
II miejsce - Bartek Kamiński
III miejsce - Tomek Szczerba
IV - Adrian Szymusiak
V- Maks Czerwień
VI - Patryk Kusper
VII - Kamil Serwiński
VIII - Krystian Kadaś
W turnieju wzięli także udział: Patryk Mierzwa, Patryk Czerwień, Bartek Piekielnicki, Szymon Kościelak, Maciek Siodłak, Maks Gromczak, Antek Bachleda, Kacper Wójcik, Bartek Kąś, Dawid Siodłak, Bartek Juraszek, Michał Bielański, Kuba Krupa, Daniel Król.
Brawa dla wszystkich uczestników!
Szkolny turniej
tenisa stołowego
dziewcząt rocznik
2003-2005
Turniej odbył się 18 października 2018 r. i wzięło w nim udział 12 dziewcząt.
Miejsca na podium zajęły:
I - Aleksandra Nowak
II - Ewelina Federak
III - Klaudia Świętek
Miejsce tuż za podium zajęła Zuza Federak, a za nią znalazły się Natalia Kąś i Patrycja Szczerba.
W turnieju wzięły też udział: Natalia Czop, Karolina Maśnica, Kasia Kojda, Iwona Brząkała, Martyna Zachemska oraz Ewelina Szymusiak.
Gratulujmy!
Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
Etap powiatowy biegów przełajowych został zorganizowany 8 października 2018 r.
na lotnisku w Nowym Targu.
Naszą szkołę reprezentowało 23 uczniów i tak jak w przypadku zawodów gminnych
prawie wszyscy stanęli na podium :-)
Indywidualnie rewelacyjny występ zaliczyła Kasia Kojda, która w swojej kategorii została mistrzynią powiatu i będzie reprezentować naszą szkołę oraz powiat nowotarski na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w maju.
Za wynik indywidualny wyróżnione zostały:
- Katarzyna Kojda - I miejsce (2003-2005)
- Emilia Szczepaniec - IV m-ce (2008 i mł.)
- Natalia Szczerba - V m-ce (2008 i mł.)
- Marta Maciasz - VI m-ce (2006-2007)
W klasyfikacji drużynowej miejsca na podium wywalczyły następujące zespoły:
- dziewczęta rocznik 2008 i młodsze - II miejsce w składzie: Emilia Szczepaniec, Natalia Szczerba, Marlena Orłowska, Kinga Łaś, Karolina Cichowska, Oliwia Kurzeja,
- dziewczęta rocznik 2003- 2005 - III miejsce w składzie: Kasia Kojda, Kasia Wójcik, Karolina Król, Ewa Kurzeja, Klaudia Świętek, Weronika Kadaś,
- chłopcy rocznik 2003-2005 - III miejsce w składzie: Konrad Wesołowski, Marcin Sproch, Wiktor Petk, Maciek Madziar, Maciek Tomasik, Kamil Żądlak.
Dziewczęta rocznik 2006-2007 wystąpiły bez jednej zawodniczki przez co zajęły 5 miejsce, a do miejsca na podium zabrakło naprawdę niewiele...
Gratulacje dla wszystkich biegających!!!
Etap powiatowy biegów przełajowych został zorganizowany 8 października 2018 r.
na lotnisku w Nowym Targu.
Naszą szkołę reprezentowało 23 uczniów i tak jak w przypadku zawodów gminnych
prawie wszyscy stanęli na podium :-)
Indywidualnie rewelacyjny występ zaliczyła Kasia Kojda, która w swojej kategorii została mistrzynią powiatu i będzie reprezentować naszą szkołę oraz powiat nowotarski na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w maju.
Za wynik indywidualny wyróżnione zostały:
- Katarzyna Kojda - I miejsce (2003-2005)
- Emilia Szczepaniec - IV m-ce (2008 i mł.)
- Natalia Szczerba - V m-ce (2008 i mł.)
- Marta Maciasz - VI m-ce (2006-2007)
W klasyfikacji drużynowej miejsca na podium wywalczyły następujące zespoły:
- dziewczęta rocznik 2008 i młodsze - II miejsce w składzie: Emilia Szczepaniec, Natalia Szczerba, Marlena Orłowska, Kinga Łaś, Karolina Cichowska, Oliwia Kurzeja,
- dziewczęta rocznik 2003- 2005 - III miejsce w składzie: Kasia Kojda, Kasia Wójcik, Karolina Król, Ewa Kurzeja, Klaudia Świętek, Weronika Kadaś,
- chłopcy rocznik 2003-2005 - III miejsce w składzie: Konrad Wesołowski, Marcin Sproch, Wiktor Petk, Maciek Madziar, Maciek Tomasik, Kamil Żądlak.
Dziewczęta rocznik 2006-2007 wystąpiły bez jednej zawodniczki przez co zajęły 5 miejsce, a do miejsca na podium zabrakło naprawdę niewiele...
Gratulacje dla wszystkich biegających!!!
Gminne
drużynowe
biegi przełajowe
Zawody odbył się 27 września 2018 r. na stadionie sportowym we Wróblówce.
Drużyna z naszej szkoły składała się z 33 zawodników, a z medalami z zawodów za miejsca indywidualne lub drużynowe wróciło 28 uczniów! To super wyniki gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
W klasyfikacji indywidualnej na podium stanęły 4 dziewczęta:
- II miejsce - Katarzyna Kojda (rocznik 2003- 2005)
- II miejsce – Emilia Szczepaniec (rocznik 2008 i młodsi)
- III miejsce - Marta Maciasz (rocznik 2006 – 2007)
- III miejsce – Natalia Szczerba (rocznik 2008 i młodsi)
Miejsca drużynowo na podium wywalczyli:
II m-ce - dziewczęta (2006 – 2007) w składzie: Marta Maciasz, Iza Szczęch, Kamila Konik, Iza Myrda, Weronika Szczepaniec i Alicja Mierzwa.
II m-ce – chłopcy (2006 – 2007) w składzie: Gabriel Basisty, Krystian Kadaś, Piotr Madziar, Adrian Szymusiak, Kamil Serwiński i Dawid Siodłak.
II m-ce – dziewczęta (2003 – 2005) w składzie: Katarzyna Kojda, Katarzyna Wójcik, Weronika Kadaś, Karolina Król, Ewa Kurzeja, Klaudia Świętek
III m-ce – dziewczęta (2008 i mł.) w składzie: Emilia Szczepaniec, Natalia Szczerba, Karolina Cichowska, Kinga Łaś, Marlena Orłowska.
III m-ce – chłopcy (2003 – 2005) w składzie: Konrad Wesołowski, Maciej Madziar, Maciej Tomasik, Kamil Żądlak, Patryk Smorek.
Miejsce V zajęła drużyna chłopców z rocznika 2008 i mł. w składzie: Patryk Mierzwa, Bartek Kąś, Przemek Kapuściak, Piotr Szczerba, Maksymilian Gromczak.
Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy dali z siebie wszystko, co było widać za linią mety… Kto leżał ten wie, o czym piszę… ;-)