XI Gminny Muzyczny Konkurs Języka Angielskiego
W środę 27 maja 2015 w Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku po raz jedenasty odbył się Gminny Konkurs Muzyczny Języka Angielskiego. Jak co roku do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne z gminy Czarny Dunajec. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentowanie angielskich utworów muzycznych w jednej z dwóch kategorii: występ solowy lub w grupie muzycznej.
Głównym cele było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami w całej gminie.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne
I miejsce: Grupa ze Starego Bystrego w składzie: Ewa Fatla i Marcin Fatla
II miejsce: Grupa z Cichego 1 w składzie: Marta Leja i Wojciech Mulica
III miejsce: Grupa z Piekielnik w składzie: Karolina Kotlarz i Kamila Szczerba
Wyróżnienia:
- grupa z Starego Bystrego w składzie Wiktoria Joniak i Karolina Molek
Soliści
I miejsce: Kinga Chramiec z Cichego 1
II miejsce: Julia Leszcz z Czarnego Dunajca
III miejsce: ex aequo Katarzyna Miętus oraz Angelika Strama ze Starego Bystrego
Wyróżnienia:
Karolina Kotlarz z Piekielnika
Kamila Szczerba z Piekielnika
Katarzyna Sanek z Czarnego Dunajca
Natalia Kowalczyk z Czarnego Dunajca
Monika Gubała ze Starego Bystrego
Sandra Jaworska z Cichego 1
Monika Szymusiak z Cichego 2
Wyniki konkursu Szkoły Podstawowej:
Kategoria klas I-III
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa z Podszkla w składzie Martyna Hosaniak, Emilia Jagódka, Natalia Hosaniak, Kamila Spytkowska
II miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie Julia Pilch, Róża Chwistek, Martyna Zachemska
III miejsce: Grupa z Czarnego Dunajca w składzie Maja Starostka, Maria Fudala
Soliści:
I miejsce: Edyta Limanówka z Czarnego Dunajca
II miejsce: Natalia Czop z Piekielnika
III miejsce: Dominika Bielańska z Podczerwonego oraz Emilia Jagódka z Podszkla
Kategoria klas IV-VI
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie Justyna Stafira, Nicola Barnaś, Dominika Barnaś, Patrycja Szczerba
II miejsce: Grupa z Cichego 2 w składzie Weronika Gąsienica-Samek, Dominika Szymusiak oraz grupa z Cichego 1 w składzie Julia Leja i Oliwia Knapczyk
III miejsce: Grupa z Cichego 1 w składzie Karolina Michalczak i Karolina Rafacz
Wyróżnienie:
Grupa z Podszkla w składzie Amelia Wesołowska, Wioleta Jędraszczak, Julia Putlak, Gabriela Wacławiak, Justyna Jaromin
Soliści:
I miejsce: ex aequo Natalia Kwak z Ratułowa oraz Julia Barnaś z Piekielnika
II miejsce: Kinga Maryniarczyk ze Starego Bystrego
III miejsce: Kacper Rafacz ze Starego Bystrego
Wyróżnienie:
Justyna Jaromin z Podszkla
Justyna Moniak z Piekielnika
Kinga Barnaś z Piekielnika
Maciej Jarończyk z Podczerwonego
Monika Łacek z Czerwiennego
Wiktoria Banaś z Ratułowa
Anna Hyrczyk ze Starego Bystrego
Julia Krupa z Chochołowa
Jakub Majek z Ratułowa
Karolina Gawron z Pieniążkowic