X
GMINNY KONKURS MUZYCZNY
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W czwartek 22 maja 2014 w Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku po raz dziesiąty odbył się Gminny Konkurs Muzyczny Języka Angielskiego. Jak co roku do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne z gminy Czarny Dunajec. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentowanie angielskich utworów muzycznych w jednej z dwóch kategorii: występ solowy lub w grupie muzycznej.
Głównym cele było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami w całej gminie. Organizatorem konkursu była Monika Kalarus.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne
I miejsce: Grupa z Załucznego w składzie: Natalia Brenkus, Barbara Pieróg, Iwona Magdziak
II miejsce: ex aequo Grupa ze Starego Bystrego w składzie: Jolanta Bednarz, Aneta Zawodniak, Katarzyna Miętus, Angelika Strama oraz Grupa z Cichego 1 w składzie Marta Leja , Patrycja Koczur, Sylwia Słodyczka, Sylwia Michalczak, Wojciech Mulica
III miejsce: Grupa z Załucznego w składzie Anna Gal, Justyna Dusza
Wyróżnienia:
I miejsce: Ewelina Zawodniak z Cichego 2
II miejsce: ex aequo Kamil Bednarz z Czerwiennego SPSK oraz Przemysław Wesołowski z Załucznego
III miejsce: ex aequo Ewa Fatla ze Starego Bystrego oraz Melchior Wójcik z Piekielnika
Wyróżnienia:
Patrycja Spiszak z Piekielnika
Dawid Bobak z Załucznego
Wyniki konkursu Szkoły Podstawowej:
Kategoria klas I-III
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie Karolina Bysiek, Natalia Kąś, Agnieszka Tomasik, Karolina Kotlarz
II miejsce: Grupa z Podszkla w składzie Amelia Wesołowska, Wioleta Jędraszczak, Wojciech Krzysik
III miejsce: ex aequo Grupa z Piekielnika w składzie Katarzyna Buroń, Julia Pilch, Marta Maciasz,
Martyna Zachemska, Róża Chwistek oraz Grupa z Czerwiennego w składzie Karolina Baran, Zuzanna Fatla
Wyróżnienie:
Grupa z Piekielnika w składzie Katarzyna Wójcik, Weronika Kadaś
Soliści:
I miejsce: Natalia Kąś z Piekielnika oraz Julia Leja z Cichego
II miejsce: Emilia Jagódka z Podszkla
III miejsce: ex aequo Karolina Bazdyk Bator z Chochołowa oraz Martyna Bafia z Chochołowa
Kategoria klas IV-VI
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa ze Starego Bystrego w składzie Anna Hyrczyk, Kinga Maryniarczyk
II miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie Kamila Szczerba, Karolina Kotlarz, Oliwia Barnaś
III miejsce: ex aequo Grupa z Czerwiennego w składzie: Sara Ratułowska, Paulina Kaczmarczyk, Fabian Ziemianin oraz Grupa z Cichego w składzie Sabina Truchan, Małgorzata Ścisłowicz, Weronika Gąsienica Samek
Wyróżnienie:
Grupa z Podszkla w składzie Dominik Ledworuch, Dominika Kościelniak, Daria Król, Justyna Jaromin
Grupa z Cichego w składzie Emilia Dąbrowska, Kinga Chramiec, Małgorzata Leja, Sandra Jaworska, Weronika Tyrała
Grupa z Piekielnika w składzie Kamila Kurańda, Angelika Grela
Grupa z Czerwiennego w składzie Monika Łacek, Elżbieta Zatłoka
Grupa z Piekielnika w składzie Nikola Barnaś, Justyna Stafira, Dominika Barnaś
Soliści:
I miejsce: ex aequo Natalia Kwak z Ratułowa oraz Kacper Rafacz ze Starego Bystrego
II miejsce: ex aequo Julia Barnaś z Piekielnika oraz Zuzanna Gogolak z Czarnego Dunajca
III miejsce: ex aequo Karolina Kotlarz z Piekielnika oraz Wiktoria Barnaś z Ratułowa
Wyróżnienie:
Justyna Jaromin z Podszkla
Gabriela Dobrik z Podszkla
Agata Wesołowska z Piekielnika
Maciej Jarończyk z Podczerwonego
Monika Szymusiak z Cichego
Wiktoria Jonia ze Starego Bystrego
Głównym cele było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów do zdobywania umiejętności posługiwania się tym językiem oraz nawiązywanie współpracy między szkołami w całej gminie. Organizatorem konkursu była Monika Kalarus.
Wyniki konkursu gimnazjalnego:
Grupy wokalne
I miejsce: Grupa z Załucznego w składzie: Natalia Brenkus, Barbara Pieróg, Iwona Magdziak
II miejsce: ex aequo Grupa ze Starego Bystrego w składzie: Jolanta Bednarz, Aneta Zawodniak, Katarzyna Miętus, Angelika Strama oraz Grupa z Cichego 1 w składzie Marta Leja , Patrycja Koczur, Sylwia Słodyczka, Sylwia Michalczak, Wojciech Mulica
III miejsce: Grupa z Załucznego w składzie Anna Gal, Justyna Dusza
Wyróżnienia:
- grupa z Czerwiennego SPSK w składzie Anna Brzuchacz, Natalia Pyra
- Grupa z Piekielnika w składzie Aleksandra Madziar, Karolina Siodłak, Olga Kubińska, Natalia Stefko
I miejsce: Ewelina Zawodniak z Cichego 2
II miejsce: ex aequo Kamil Bednarz z Czerwiennego SPSK oraz Przemysław Wesołowski z Załucznego
III miejsce: ex aequo Ewa Fatla ze Starego Bystrego oraz Melchior Wójcik z Piekielnika
Wyróżnienia:
Patrycja Spiszak z Piekielnika
Dawid Bobak z Załucznego
Wyniki konkursu Szkoły Podstawowej:
Kategoria klas I-III
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie Karolina Bysiek, Natalia Kąś, Agnieszka Tomasik, Karolina Kotlarz
II miejsce: Grupa z Podszkla w składzie Amelia Wesołowska, Wioleta Jędraszczak, Wojciech Krzysik
III miejsce: ex aequo Grupa z Piekielnika w składzie Katarzyna Buroń, Julia Pilch, Marta Maciasz,
Martyna Zachemska, Róża Chwistek oraz Grupa z Czerwiennego w składzie Karolina Baran, Zuzanna Fatla
Wyróżnienie:
Grupa z Piekielnika w składzie Katarzyna Wójcik, Weronika Kadaś
Soliści:
I miejsce: Natalia Kąś z Piekielnika oraz Julia Leja z Cichego
II miejsce: Emilia Jagódka z Podszkla
III miejsce: ex aequo Karolina Bazdyk Bator z Chochołowa oraz Martyna Bafia z Chochołowa
Kategoria klas IV-VI
Grupy wokalne:
I miejsce: Grupa ze Starego Bystrego w składzie Anna Hyrczyk, Kinga Maryniarczyk
II miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie Kamila Szczerba, Karolina Kotlarz, Oliwia Barnaś
III miejsce: ex aequo Grupa z Czerwiennego w składzie: Sara Ratułowska, Paulina Kaczmarczyk, Fabian Ziemianin oraz Grupa z Cichego w składzie Sabina Truchan, Małgorzata Ścisłowicz, Weronika Gąsienica Samek
Wyróżnienie:
Grupa z Podszkla w składzie Dominik Ledworuch, Dominika Kościelniak, Daria Król, Justyna Jaromin
Grupa z Cichego w składzie Emilia Dąbrowska, Kinga Chramiec, Małgorzata Leja, Sandra Jaworska, Weronika Tyrała
Grupa z Piekielnika w składzie Kamila Kurańda, Angelika Grela
Grupa z Czerwiennego w składzie Monika Łacek, Elżbieta Zatłoka
Grupa z Piekielnika w składzie Nikola Barnaś, Justyna Stafira, Dominika Barnaś
Soliści:
I miejsce: ex aequo Natalia Kwak z Ratułowa oraz Kacper Rafacz ze Starego Bystrego
II miejsce: ex aequo Julia Barnaś z Piekielnika oraz Zuzanna Gogolak z Czarnego Dunajca
III miejsce: ex aequo Karolina Kotlarz z Piekielnika oraz Wiktoria Barnaś z Ratułowa
Wyróżnienie:
Justyna Jaromin z Podszkla
Gabriela Dobrik z Podszkla
Agata Wesołowska z Piekielnika
Maciej Jarończyk z Podczerwonego
Monika Szymusiak z Cichego
Wiktoria Jonia ze Starego Bystrego